ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Masz dość mieszkania w bloku? Poznaj zalety domu w zabudowie bliźniaczej!


Odnotowuje się tendencję rosnącą, jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości w zabudowie bliźniaczej. Deweloperzy podkreślają, że jest to doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku i tańsza niż domek wolnostojący. Często zdarza się, że dzieci chcą mieszkać blisko rodziców i postanawiają kupić obok siebie dwa tego typu budynki. To świetne rozwiązanie, ponieważ nie musimy się martwić, że trafimy na nieprzyjemnych sąsiadów. Domki w zabudowie bliźniaczej mają wiele atutów, które sprawiają, że cieszą się sporym zainteresowaniem. Głównie wybierane są przez młode małżeństwa oraz starsze osoby na emeryturze, które marzą o własnym ogródku i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku.

Odpoczywaj we własnym ogródku przy grillu

Domki w zabudowie bliźniaczej mają wiele zalet. Pierwszym z nich jest własny garaż na samochód czy motor. Nie musimy się martwić o to, że na parkingu zabraknie miejsca i zmuszeni zostaniemy do zostawienia auta daleko od naszego bloku. Mechanicy tłumaczą również, że pojazd trzymany w garażu rzadziej ulega awarii. Kolejnym plusem jest posiadanie osobnego wejścia do obiektu, co wiążę się z tym, że nie musimy mieć tak często styczności z sąsiadami. Obecnie tworzone są również nieruchomości posiadające drzwi frontowe z przodu, a także z tyłu, co daje podwójny komfort. Dużym atutem nieruchomości bliźniaczych jest własny ogródek z tarasem, który z pewnością sprawdzi się w okresie letnim. Będzie to doskonałe miejsce do zrelaksowania się, odpoczynku, a także spotkań z przyjaciółmi, na przykład przy grillu. Ponadto taki domek wiąże się z większą prywatnością oraz swobodą mieszkania.

Nieruchomości energooszczędne mają wzięcie

Domki w zabudowie bliźniaczej wiążą się również z mniejszymi opłatami za ciepło, ponieważ ściana boczna budynku przylega do fasady sąsiadów. Jeśli chcemy bardziej zaoszczędzić na rachunkach, to warto zainwestować w obiekty energooszczędne. Domy na sprzedaż w Tarnowskich Górach  na „Osiedlu Sielanka”, to doskonały przykład budownictwa z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych oraz najwyżej jakości materiałów. Dlaczego warto inwestować w tego typu nieruchomości? Inwestorzy podkreślają, że co roku rosną koszty cen nośników energii i coraz dłużej trwa sezon grzewczy. Nowoczesne budynki wyposażone są, między innymi w kondensacyjne piece gazowe z zamkniętą komorą spalania oraz system wentylacji mechanicznej z rekuperacją zapewniającą odzysk ciepła z wymienionego powietrza. Ponadto obiekty pokrywane są trwałym styropianem, a także watą mineralną.  

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.