ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W jaki sposób bezpiecznie pakować towary przygotowane do wysyłki?


Handel w internecie kwitnie z roku na rok coraz bardziej, bowiem ludzie bardzo mocno doceniają pozytywne aspekty robienia zakupów w sieci. Przede wszystkim jest to spowodowane ogromną wygodą takiego rozwiązania i dlatego też tak wiele osób się na to decyduje. Niemniej jednak, sprzedawcy mają pełne ręce roboty z wysyłką i pakowaniem. Dzisiaj zwracamy uwagę szczególnie na ten ostatni aspekt, czyli zastanawiamy się, jak optymalnie zapakować towar, aby dotarł do klienta w nienaruszonym stanie. Szczególnie ważne wskazówki dla wszystkich, którzy zajmują się sprzedażą lub intensywnie o tym myślą. 

Koperty bąbelkowe 

Doskonale sprawdzają się w przypadku mniejszych przedmiotów, kiedy zależy nam na tym, aby nie obijały się one podczas transportu. W takich kopertach bez większych trudności można przesyłać np. książki, czy niewielkie urządzenia elektroniczne. 

Tradycyjne kartony 

Do większych paczek, które muszą być lepiej zabezpieczone powinieneś wybierać kartony, które będą nieznacznie większe od wysyłanego przedmiotu. Nie mogą być w żadnym wypadku zbyt duże, ponieważ przedmiot będzie luźno poruszał się po całym opakowaniu, co na pewno niezbyt dobrze wpłynie na jego bezpieczeństwo. Jeśli występuje jakiś luz, to można tam dodatkowo umieścić wokół gazety lub filę bąbelkową. Wszystko po to, aby jak najlepiej zabezpieczyć przesyłkę. 

Jak wysyłać duże sprzęty elektroniczne? 

Wtedy najlepiej jest to robić w kartonach, ale dodatkowo zastosować specjalne wkłądki styropianowe. Jak mówią specjaliści z http://www.knauf-industries.pl/, takie wkładki skutecznie pozwalają zabezpieczyć urządzenie przed obijaniem się podczas transportowania do miejsca docelowego. Szczególnie sprawdza się to np. przy transporcie telewizorów. Jednakże, osłonki styropianowe mogą być także stosowane przy wysyłce lodówek, czy sprzętu AGD o większych gabarytach. 

Dlaczego warto jest o to zadbać? 

Przede wszystkim znacznie wzrasta zadowolenie klientów, bowiem każdemu odbiorcy zależy na tym, aby jego towar był jak najlepiej chroniony. Zatem jako sprzedawca powinieneś zadbać o to, aby wszystko było w jak najlepszym porządku, bowiem to będzie mocno rzutowało na opinię sklepu. Niestety, nadal wiele osób uważa, że temat wysyłki ich nie do końca powinien interesować, bowiem przecież oni jedynie wysyłają towar, a jeśli coś z się z przesyłką stanie, to wtedy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Oczywiście jest to jak najbardziej błędne myślenie i warto zadbać o klientów i wszystkie rzeczy, które im wysyłasz. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.