22-latek z Lubaczowa zatrzymany za posiadanie marihuany. Miał 11 woreczków z suszem

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

11 woreczków strunowych z narkotykami znaleźli lubaczowscy policjanci podczas kontroli samochodu. W zaparkowanej przy lesie skodzie siedziało trzech mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Mężczyzna, u którego policjanci znaleźli marihuanę został zatrzymany i usłyszał zarzut. Za posiadanie środków odurzających odpowie teraz przed sądem.

W sobotę po godz. 16, policjanci patrolując Lubaczów zauważyli zaparkowaną przy lesie osobową skodę, w której siedziało trzech mężczyzn. Na widok mundurowych mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać.

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyzn. Okazało się, że było to dwóch mieszkańców gminy Stary Dzików, w wieku 26 i 19 lat oraz 22-letni mieszkaniec Lubaczowa. Podczas kontroli 22-latka policjanci znaleźli w jego skarpecie 4 woreczki z marihuaną. W samochodzie funkcjonariusze na dywaniku dodatkowo znaleźli kolejne 7 woreczków z narkotykami, które należały do 22-latka.

W trakcie przeszukania domu mieszkańca Lubaczowa, policjanci odnaleźli następne 2 woreczki z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut do popełnienia, którego się przyznał. Za posiadanie środków odurzających odpowie teraz przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: