ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Śmiertelne potrącenie w Lubaczowie. Nie żyje 57-latek

fot. KPP Lubazców
fot. KPP Lubazców

fot. KPP Lubazców

Dzisiaj przed godziną 06:00 na ulicy Wyszyńskiego w Lubaczowie doszło do śmiertelnego potrącenia 57-letniego mieszkańca Lubaczowa.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że około godziny 05:55 na ulicy Wyszyńskiego w Lubaczowie (nieopodal nowego ronda) 57-letni mieszkaniec Lubaczowa wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i niestety zmarł kilka godzin później w szpitalu.

Miejsce przez które przechodził 57-latek było nieoświetlone, nie było tam również przejścia dla pieszych. Ponadto mężczyzna nie miał żadnych elementów odblaskowych.

Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zebrali ślady i przesłuchali świadków. Prowadzone w tej sprawie dochodzenie pozwoli wyjaśnić okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

LubaczQ
-33 # LubaczQ 2019-11-13 12:00
Ale po co mu odblask skoro przepisy regulują odblaski tylko poza teren zabudowanym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Luna
+48 # Luna 2019-11-13 12:19
Właśnie po to, żeby być widocznym i nie zostać potrąconym przez prawidłowo jadące auto.... :(
Szkoda człowieka, ale szczerze współczuję kierowcy. Trauma na zawsze, a raczej bez winy.

PIESI!!! Was naprawdę nie widać!!!! A nie chroni was puszka auta....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja234
+9 # Ja234 2019-11-13 17:54
Po to żeby żyć !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Czytelnik
+24 # Czytelnik 2019-11-13 12:17
Dla własnego bezpieczeństwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bezpiecznie
+21 # Bezpiecznie 2019-11-13 12:19
Dla swego i czyjegoś bezpieczeństwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dominik B
-9 # Dominik B 2019-11-13 13:22
Niestety, ale oświetlenie w tej miejscowości jest tragiczne i po zmierzchu praktycznie mało kto jest widoczny, w szczególności mowa o ul. Wyszyńskiego...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WJP
+12 # WJP 2019-11-13 15:38
Tak można pisać o każdej miejscowości. Jeżeli ktoś nie ma żadnych elementów od laskowy, to nawet gdy ma jasne ubrania po zmroku jest słabo widoczny a przy ciemnych prawie całkowicie niewidoczny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Angelika
+21 # Angelika 2019-11-13 14:28
Kondolencje dla rodziny...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xx
-12 # xx 2019-11-14 06:49
Odblaski, odblaski! W biały dzień, przy dobrej widoczności giną ludzie na pasach! Też są winni bo nie mają odblasków?! Ogarnijcie się...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec
+8 # Mieszkaniec 2019-11-14 09:35
Ehhh mowa o odblaskach od zmierzchu do świtu.... Również w obszarze zabudowanym gdzie nie ma chodnika... Włącz myślenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pati
+13 # Pati 2019-11-14 11:00
Cytuję xx:
Odblaski, odblaski! W biały dzień, przy dobrej widoczności giną ludzie na pasach! Też są winni bo nie mają odblasków?! Ogarnijcie się...


Jeszcze niech ludzie przechodzą przez te pasy, nie oszukoszukujmy się ale w Lubaczowie małe kto korzysta z przejść dla pieszych wolą przez ulicę przebiec w miejscach do tego nie przeznaczonych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Januszek
+24 # Januszek 2019-11-14 07:46
Szanowni piesi szanujcie wlasne zdrowie i zycie. Jezdnia est dla pojazdow, chodnik jest dla pieszych. I obowiazkowo nim wkroczycie na jezdnie to rozejrzyjcie sie w lewo w prawo i w lewo i dajcie zauwazyc sie przez kierowcow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec II
+5 # Mieszkaniec II 2019-11-14 14:40
Cytuję Januszek:
Szanowni piesi szanujcie wlasne zdrowie i zycie. Jezdnia est dla pojazdow, chodnik jest dla pieszych. I obowiazkowo nim wkroczycie na jezdnie to rozejrzyjcie sie w lewo w prawo i w lewo i dajcie zauwazyc sie przez kierowcow


Szanowni kierowcy szanujcie zdowie i zycie pieszych, nie blokujcie chodników samochodami! Wielokrotnie sie zdarzoło schodzić na jednię bo chodnik był cały zablokowany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bronek
+9 # Bronek 2019-11-15 05:40
Racja. Piesi niech dają szansę kierowcom na reakcję. Auto nie staje w miejscu tak jak pieszy.
Co do złego parkowania kierowców. Nie raz widziałem policję kompletnie nie reagującą na zastawione autami chodniki. To nie ich sprawa? To czyja???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ktos
+8 # Ktos 2019-11-15 10:14
Pieszy też powinien znać przepisy ruchu. W Lubaczowie jest masakra, pchają się gdzie popadnie nie zważając na warunki pogodowe (deszcz również ogranicza widoczność kierowcy), nie szanują swojego życia a potem jest płacz. Jadąc autem przez rynek już zwracam uwagę nie tylko na pojazdy na jezdni ale również na pieszych spacerująch po chodnikach, czy im w ostatniej chwili nie odwali i jak koty nie przebiegną przed nadjezdzajacym autem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość23
-5 # Gość23 2019-11-16 20:29
młoda dziewczyna zabiła człowieka z lubaczowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi