ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wypadek na trasie Dachnów-Lubaczów. Ranny 23-letni kierowca [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Dzisiaj nad ranem na drodze z Lubaczowa do Dachnowa doszło do wypadku, w wyniku którego ranny został 23-letni kierowca samochodu osobowego. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Jak informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w  Lubaczowie mł. asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek 21-letnia kierująca Mazdą na skrzyżowaniu jadąc od strony Futor nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 23-letniemu kierowcy Mazdy,  w wyniku czego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Z obrażeniami do szpitala trafił 23-letni kierowca. Droga na trasie Dachnów-Lubaczów przez kilka godzin była zablokowana. Po godz. 7:00 ruch został przywrócony.

a.jpgb.jpgDSC_4239.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

J23
-14 # J23 2019-07-29 09:46
Może jakieś ktoś foto z tego zdarzenia drogowego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mikk
+9 # mikk 2019-07-29 10:35
Ta to jest jak guwniarze maja prawko i jezdza nie patrzac na znaki i niektorzy cierpia na tym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kierownik samochodu
+3 # kierownik samochodu 2019-07-29 10:59
W upały szczególnie trzeba uważać na innych kierowców, zmniejszona koncentracja jest na porządku dziennym. Wczoraj miałem podobną sytuację dwa razy w krótkich odstępach czasu, gdzie kierowcy zajeżdżali mi drogę jadąc z podporządkowane j. W obu przypadkach byli to panowie sprzed półwiecza, więc nie ma reguły młody czy nie młody.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Artek
+13 # Artek 2019-07-29 14:12
O tej godzinie trafić na inny pojazd to pech straszny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
500 zł
+8 # 500 zł 2019-07-29 17:52
no młoda tata pewnie był purpurowy ze złośći... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aaa
-8 # aaa 2019-07-29 17:57
A dlaczego nikt nie napisał że białym autem jechał ukrainiec
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
12 groszy
+1 # 12 groszy 2019-07-29 21:07
Pewnie byłoby więcej komentarzy, i na pewno byłyby też takie, że to jego wina.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
KUBA
+1 # KUBA 2019-07-29 22:40
Ruch nie został przywrócony o 7 bo jechałem w kierunku dachnowa o 7:50 i straż kazała mi jechać przez Oleszyce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pl
+4 # pl 2019-07-30 12:16
Do zamkniętego forum dyskusyjnego pod artykułem "Wojewoda o 500+ w Lubaczowie"
Aaa... bierzesz pod uwagę jeszcze taki fakt, że mogłeś nie chwycić przekazu "osoby"?? Właściwa interpretacja zamieszczanych treści, w dużej mierze zależy od inteligencji emocjonalnej, jak i samego stanu emocjonalnego oraz intencji osoby czytającej. Będąc w stanie poddenerwowania , obawy, lęku czy rozdrażnienia,d odatkowo żywiąc do kogoś nieuporządkowan e, irracjonalne, negatywne emocje, można się samemu wysadzić na minę.. I niepotrzebnie zapędzić się w mowie i w działaniu, będąc samemu pod wpływem... hejtu i uprzedzeń do..
I z tego właśnie powodu zamknąć całe forum!?
Bardzo słabe.
Mimo wszystko pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mądry
+2 # Mądry 2019-07-30 17:45
Mało logicznie napisany artykuł.
..."21-letnia kierująca Mazdą..." oraz
"....23-letniemu kierowcy Mazdy"...
Pytanie brzmi. Kto jechał którym autem? Nie wiadomo.
Jedynie po sposobie zderzenia można się domyśleć.
Tylko wtedy po co podawać takie szczegółowe informacje , z których nic nie wynika?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi