ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Motocyklista poważnie ucierpiał w wypadku. 24-latek jechał bez kasku

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem 24-letniego motocyklisty. Mężczyzna jadąc ulicą Wojska Polskiego w Lubaczowie, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji, doznając poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 14, w Lubaczowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierujący motocyklem,  nie zastosował się do znaku „STOP” stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w betonowo-metalowe ogrodzenie.

Młody motocyklista nie miał założonego kasku i z poważnymi obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Wiosna sprawia, że na nasze drogi wyjeżdża coraz więcej miłośników jednośladów. Niestety zdarzają się również amatorzy jazdy na motocyklach, którzy łamią przepisy. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

GR
+2 # GR 2019-05-28 17:58
Poważny kandydat do Nagrody Darwina, nie ma co...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
piotruk
-19 # piotruk 2019-05-28 20:14
Bo nastawiają betonowo- metalowych płotów i potem takie skutki. By był tradycyjny płot to wyłamał by kilka sztachet i najwyżej narobił by w pory ze strachu.Sztache ty i portki łatwo wymienić i po krzyku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ddr
+11 # Ddr 2019-05-29 00:13
Cytuję piotruk:
Bo nastawiają betonowo- metalowych płotów i potem takie skutki. By był tradycyjny płot to wyłamał by kilka sztachet i najwyżej narobił by w pory ze strachu.Sztachety i portki łatwo wymienić i po krzyku.

Każdy ma prawo postawić jaki chce płot. Niczego byśmy nie zbudowali patrząc na to ,że może uderzy samochód, a innym znowu razem motocyklista. Kurta, spodnie , kask , rozwaga i przestrzeganie przepisów drogowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
łysoń
+4 # łysoń 2019-05-28 20:20
Nastswiają płotów a co ma do tego płot?Kie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kik
-6 # kik 2019-05-28 22:37
i znowu społeczna akcja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tomaszek
+8 # Tomaszek 2019-05-28 23:13
Szkoda chłopa... Ale bez kasku no ludzie tam nic nie chroni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
y
-6 # y 2019-05-29 08:03
Wina ogrodzenia slupkow i znakow po co te przeszkody akurat w tym.miejscu sie znalazly??? I zapewne zbiorka na nast.filozofa bedzie...bo biedny na rehabil.potrzeb owal bedzie..szkoda ze nie na mozg..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ana
+8 # Ana 2019-05-29 09:38
Luuudu, znasz określenie takie jak: nieszczęśliwy wypadek? Chłopak chciał się przejechać "w koło komina", nie wiem co spowodowało to nieszczęście, może przeliczył siły odnośnie jazy motorem, może pomylił gaz z hamulcem? Oczywiście nie popieram takiego zachowania ale zadajmy sobie pytanie - czy my wszyscy robimy zawsze tylko mądre rzeczy? Mam 50 lat nigdy nie miałam stłuczki ale.... czy to oznacza, że zawsze jeżdżę nieomylnie? otóż nie, po prostu mam czasami szczęście (jak podejrzewam większość z Was). Aaaa i nie martw się, nie sądzę aby zbierali na rehabilitację.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
+3 # n 2019-05-29 12:03
Cytuję Ana:
Luuudu, znasz określenie takie jak: nieszczęśliwy wypadek? Chłopak chciał się przejechać "w koło komina", nie wiem co spowodowało to nieszczęście, może przeliczył siły odnośnie jazy motorem, może pomylił gaz z hamulcem? Oczywiście nie popieram takiego zachowania ale zadajmy sobie pytanie - czy my wszyscy robimy zawsze tylko mądre rzeczy? Mam 50 lat nigdy nie miałam stłuczki ale.... czy to oznacza, że zawsze jeżdżę nieomylnie? otóż nie, po prostu mam czasami szczęście (jak podejrzewam większość z Was). Aaaa i nie martw się, nie sądzę aby zbierali na rehabilitację.

Dobrze,że wjechał w ogrodzenie a nie w dziecko lub inną osobę.W motocyklu gaz jest w manetce trudno pomylić go z hamulcem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ana
+4 # Ana 2019-05-29 12:27
Zgadzam się. Ja nie twierdzę, że zrobił dobrze, chodzi mi o to, że nie ma ludzi idealnych/nieom ylnych. Jeśli chodzi o ten gaz to faktycznie nie znam się na tym:) Mimo wszystko szkoda chłopaka, sam siebie ukarał bardzo mocno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kolega
-13 # Kolega 2019-05-29 12:29
Brawa dla jego kolegi (aniołka) który udostępnił mu Moto motor. Mam nadzieję że chłopak z tego jakoś wyjdzie i znajdzie inne lepsze towarzystwo...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Luna
+8 # Luna 2019-05-29 13:05
Hmmmm... to jeżeli pożyczę od kogoś rower, jadąc nim przewrócę dziecko, które rozwali głowę o krawężnik, to będzie wina złego właściciela roweru? Ciekawa teoria....

Przeparkowując motocykl nawet na sąsiednią ulicę do garażu kolegi ZAWSZE zakładam kask.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obywatel
+4 # Obywatel 2019-05-29 16:36
Czytając komentarze to wychodzi na to że trzeba aresztować płot a tak w ogóle to ktoś sprawdził to ogrodzenie alkomatem? Bo być może było pod wpływem? A najlepiej te wszystkie ogrodzenia, drzewa i rowy profilaktycznie zamknąć w więzieniu bo tylko wypadki powoduja. Już widzę te nagłówki w tv: 55-letni Jesion zatrzymany za wtargnięcie na jezdnię i spowodowanie wypadku albo 12-letnie ogrodzenie zatrzymane za pobicie motocyklisty, kierowca z obrażeniami głowy trafił do szpitala.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
f
-8 # f 2019-05-29 17:59
A o immunitecie ploto nie slyszales?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jony
+3 # Jony 2019-05-29 18:38
Wadliwe połączenie ręki z mózgiem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jarecki