ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Zderzenie trzech samochodów nieopodal Lipiny. Pięć osób trafiło do szpitala [ZDJĘCIA]

fot. OSP Oleszyce
fot. OSP Oleszyce

fot. OSP Oleszyce

Służby ratunkowe pracują na miejscu wypadku, do którego doszło niedaleko parkingu na Bachorach, Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Do szpitala trafiło pięć osób. Droga w kierunku Jarosławia przez kilka godzin była zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen, 42-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego wyprzedzając kilka pojazdów nie zachowała należytej ostrożności i zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem marki seat. W seata i volkswagena uderzyło jeszcze osobowe Volvo.

Do szpitala trafiło pięć osób z seata. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Droga w kierunku Jarosławia przez kilka godzin była zablokowana.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z Lubaczowa oraz Oleszyc, trzy zespoły Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz lubaczowscy policjanci.

20190428_183419.jpg20190428_184036.jpg20190428_184134(0).jpg57441844_795471417506546_1159866247681146880_n.jpg58649503_795471500839871_7917625524157939712_n.jpgwypadek-lipinakj.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

J23
-5 # J23 2019-04-28 20:00
A coś bliżej przyczyna, skutki ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja1
-7 # Ja1 2019-04-28 20:08
Ktoś wymijał na " trzeciego "
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Hulk
+6 # Hulk 2019-04-28 21:47
A da się wymijać na trzeciego ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lubacz
+2 # Lubacz 2019-04-28 20:28
Pycha kroczy przed upadkiem. A tak na serio obok na parkingu stał cyrk może to tą kolumnę ktoś wyprzedzał. Niestety ale cebulami widząc warunki na drodze i stan drogi katastrofalny nie dostosowują jazdy do warunków na drodze . Jechałem dosłownie 5 może 10 min przed wypadkiem tam na rękach rodzice mięli małe dzieci facet leżał przykryty folią termiczną prędkość prędkość zabija Polacy!!!!!!!! Zwolnijcie!!!!! !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Młody
+4 # Młody 2019-04-28 22:16
Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła. Ale jej gwałtowne wytracenie już tak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nn
+9 # nn 2019-04-28 21:55
Ciekawe kiedy postawią na całej drodze znak ograniczający do 30 km/h
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pan
+3 # Pan 2019-04-29 10:13
Postawią 30km/h a później zakaz wjazdu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rr
+33 # Rr 2019-04-28 22:43
Droga Lubaczow - Jarosław - Polska w ruinie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
-20 # aa 2019-04-29 06:51
Cytuję Rr:
Droga Lubaczow - Jarosław - Polska w ruinie


Co ty pierniczysz! Byliśmy (i drogi) w ruinie jak rzadził donek, teraz wstaliśmy z kolan i nasze drogi są (resztę sobie dopisz)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
fox
+18 # fox 2019-04-29 06:56
Prezes w Białymstoku mówił, że drogi na wschodzie się najbardziej rozbudowane, a mówi że jeździ więcej niż kierowcy tirów to mu wierzę;-). Przykładem tego są drogi wojewódzkie w naszym powiecie, czyli na wschodzie ale dzikim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
fox
+25 # fox 2019-04-29 07:12
Na konwencji PiS w Białymstoku Jarosław Kaczyński mówił o potrzebie zrównoważonego rozwoju. Chwalił to, jaki potencjał mają wschodnie regiony i zapewniał, że je zna. - Nieustannie zwiedzałem kraj. Znam polskie drogi i szosy lepiej, niż niejeden kierowca TIR-a - zapewnił.

ZAPRASZAMY DO LUBACZOWA NIECH ZOBACZY JAKA JEST OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ CZYLI PRAWDA, A NIE PROPAGANDOWA GADKA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rcr
+14 # Rcr 2019-04-29 07:34
Prezes przyjechał by do Lubaczowa ale tu niema tak pysznych ciasteczek i napojów gazowanych jak w Brukseli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Hamisko
-7 # Hamisko 2019-04-29 08:20
Artykuł dotyczy wypadku a cebulaczki się przeżucają gnojem politycznym. Dla was tylko POpaprance i Pisanki istnieją a innych opcji już nie widzicie. I tak twkwicie w tym swoim bagienku od 89' :D
KIEROWCO ZWOLNIJ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
przeŻuć się
+10 # przeŻuć się 2019-04-29 10:00
do szkoły
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Paula
+14 # Paula 2019-04-29 08:32
jechalam dzien wczesniej w sobote wieczorem jechal ten sam cyrk 4 duze auta z przyczepami. samochody na tym odcinku od Ryszkowej woli do Lipiny zapieprzaly po 6-7na lewym pasie biorac kolumne cala na raz, przed zakretami w lesie!!! Jeszcze tir sie wyrwal wyprzedzac!i jak ma byc bez wypadkow? tez mnie siedziało zeby ich wziasc ale rozsadek rozsadek wziął górw. tylko patrzylam kiedy jakis niewinny czlowiek znajdzie sie na przeciwnym pasie na czołówke.. a jadac wczoraj natknelam sie na ten wypadek. ludzie nie obrzucajcie sie blotem popatrzcie najpierww jak ludzie jezdza.mysla ze jak wyskoczy n zakrecie wyprzedzac to nic nie ma prawa sie pojawic na przeciwko!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Danuta
+10 # Danuta 2019-04-29 09:17
Brawo Paula,gratuluję rozwagi, rozsądku i kultury jazdy na co dzień.Więcej takich kierowców a mniej byłoby wypadków. W sobotę też widziałam te wyścigi osobówek i tirów,które w lesie,na dziurawych poboczach wyprzedzały ciągniki i samochody cyrkowców z Nowego Targu... Tylko podziwiać takich "mądrych piratów".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Uwaga
+5 # Uwaga 2019-04-29 10:10
Dobrze że nikomu nic się nie stało
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rys
+5 # Rys 2019-04-29 12:59
Jedną osobą ma złamaną miednicę i leży w szpitalu Sprawczyni wypadku nie poczuwa się do winy jak wynikała na 3go 2 tiry sugerując się że nie widziała auta z naprzeciwka ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bachor
+6 # Bachor 2019-04-29 13:37
Ma tupet ta sprawczyni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ryś
+2 # Ryś 2019-04-29 13:00
Sprawa będzie w sądzie..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
u
-4 # u 2019-04-29 13:11
Moze to wina tego jebanego cyrku...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kiks
+1 # kiks 2019-04-29 14:03
kierowniczko cwaniaro !! ci...a z ciebie !! już najechałaś nie umiesz ocenić sytuacji na drodze m to piechotą chodz !!! 5 lat bezwarunkowo !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xenovus
+9 # Xenovus 2019-04-29 14:41
Dojebać jej sporą grzywnę i zabrać prawko! Samochód odstawić na najbliższą wieś i niech posłuży za kurnik :D a jej dać osiołka i niech zapierdala bocznymi drogami :D Na osiołku nikogo nie wyprzedzi :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olaaaaa
+1 # Olaaaaa 2019-04-29 17:42
W szpitalu wylądowali moi znajomi i nie jest wesoło
. Z tego co wiem w aucie które przyczyniło się do wypadu było dwoje małych dzieci. Gdzie rozwagą kierowcy no gdzie .....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anonim
0 # Anonim 2019-04-29 22:17
Skoro nie wiesz to nie mów. Dwójka malych dzieci nie była u sprawcy wypadków
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
hau hau
+3 # hau hau 2019-04-30 09:14
no jaka tam wina tej pani, przecież ona nie widziała auta z naprzeciwka, a jak kierujący seatem ją zauważył to mógł zjechać do rowu i damulkę przepuścić!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi