ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia. Ciało mężczyzny leżało w przydrożnym rowie

fot. archiwum KPP Lubazców
fot. archiwum KPP Lubazców

fot. archiwum KPP Lubazców

Policja poszukuje osób mogących mieć wiedzę na temat zdarzenia, do którego doszło w niedzielę, w godzinach wieczorowo-nocnych. Na trasie pomiędzy miejscowościami Wólka Krowicka - Krowica Hołodowska wczoraj rano w przydrożnym rowie znaleziono zwłoki mężczyzny.

Wczoraj po godz. 6, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o znalezieniu na trasie pomiędzy miejscowościami Wólka Krowicka a Krowica Hołodowska, w przydrożnym rowie ciała mężczyzny. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy lubaczowskiej komendy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalili, że 68-latek ostatni raz przez członków rodziny widziany był w niedzielę, około godz.17. Zwłoki mężczyzny odnalazł jego wnuk.

Na miejscu wykonano oględziny. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Ze wstępnych badań wynika, że mężczyzna został prawdopodobnie potrącony przez samochód.

Wszelkie osoby mogące posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt są z Komendą Powiatową Policji w Lubaczowie ul. Słowackiego 14, tel. 16 632 83 10.

Źródło: KPP Lubaczów
 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

AS
+14 # AS 2019-03-26 15:24
Odpowiedź aż się sama ciśnie na usta, za dobra ta droga jest dla niektorych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
asass
+12 # asass 2019-03-26 15:28
kto potwierdził, że to było potrącenie? tytuł wprowadza w błąd i może mijać się z prawdą...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ty
+8 # Ty 2019-03-26 16:23
Ten człowiek nie żyje, a Ty się martwisz tytułem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xddd
+10 # Xddd 2019-03-26 16:24
Sekcja zwłok potwierdziła..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pola
+23 # Pola 2019-03-26 15:31
Czyżby kolejna ofiara Ukraińca ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kik
+5 # kik 2019-03-26 15:51
albo wiejskiego kaskadera w bmw
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+4 # aa 2019-03-26 16:35
Cytuję kik:
albo wiejskiego kaskadera w bmw


Jedni warci drugich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ktoś
+23 # ktoś 2019-03-26 16:37
Trzeba być bydlakiem, żeby potrącić, uciec zostawiając człowieka na pewną śmierć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dzodzo
+5 # Dzodzo 2019-03-26 18:33
Wiecej ukraincow puszczajmy do Polski starymi
Ładami i Moskwiczami a bedzie bezpiecznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
uuu
+9 # uuu 2019-03-26 18:53
Stara łada i Moskwicz? A może BMW lub AUDI?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Misza
+5 # Misza 2019-03-26 18:56
Na bank stawiqm na ukrainca polak nie zwiał by z miejsca zdarzenia czyjeszcze mało przez tych bara.... Ludzi pójdzie wójt powinien teraz ruszyć policją i kontrokować ów szoszonów co 1km . która tojuż osoba jeżdze tamtą drogą i widzę jak oni jezdzą w dodatku wogle nieznają sie na przepisach zobaczą kawałek równej drogi i do spodu trupami znam ich około 10 wszyswszyscy prawko kupione zero pojecia o jezdzie ale kazdy ma tragedia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
O ja
+20 # O ja 2019-03-26 19:04
Wystarczył by jeden prywatny samochód który kursuje Budomierz Lubaczów i kacapy by sie nauczyli tj dramat jak oni jezdzą wszyscy prawka kupione u nich dziury co 1cm więc szybciej jak 30km nie pojadą a u nas kazdy widzi wystarczy policzyc ile osób już od otwarcia przejscia poszlo i co najlepsze zaden polak nie zabił tylko caly czas ua tylko czekać kiedy następna osoba nie daj Boże ale tępić to dziadostwo a wy Polacy pomagajcie draniom co gardelka naszym dziadkom riezali Bydlaki mówią że za Wołyn to nie oni że to nieprawda itd szkida gg ten naród jest jeszcze 40lat do tyłu a w Polsce poczuli sie jak u siebie więcej im pozwalajcie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ada
-5 # ada 2019-03-26 19:38
A jaką Chmielnicki rzeź urządził!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ellooo
-2 # Ellooo 2019-03-27 12:42
Cytuję ada:
A jaką Chmielnicki rzeź urządził!!!

A ty co kacap czy kacapka?
Fuuu doucz się co bylo powodem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Capt.
0 # Capt. 2019-03-28 15:12
Małe sprostowanie, kacapy mieszkają troszkę bardziej na wschód... Ci zza naszej wschodniej granicy to "chachły" jeżeli już używamy takiej nomenklatury. I jedni i drudzy nienawidzą się nawzajem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ada
-4 # ada 2019-03-28 16:25
Cytuję Ellooo:
Cytuję ada:
A jaką Chmielnicki rzeź urządził!!!

A ty co kacap czy kacapka?
Fuuu doucz się co bylo powodem


Elloooo

kacap? kacapka? chachła? a może LGBT?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
tttttuuuuuttttuu
+6 # tttttuuuuuttttuu 2019-03-26 19:16
każdy wie co te waciaki wyrabiają na drogach oprócz policji. Bo im się należy oczywiście
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ktoś
+15 # ktoś 2019-03-26 20:13
Wyrok zapadł jak widać czytając posty. Ukrainiec winny, Polak by tego nie zrobił...
Oj nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora. Wśród naszych też sporo drani, ale do tego nie trzeba chyba przekonywać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jhggb
+23 # Jhggb 2019-03-26 20:14
Szkoda, że przy tej drodze nie ma chodnika.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mario
+9 # mario 2019-03-27 02:30
Policja w nieoznakowanym i mandaty po 1000 zł i wystarczy! Tak przez miesiąc, tydzień przerwy i powtórka z "rozrywki"!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
J23
-4 # J23 2019-03-27 08:24
Nie chce mi się z wami gadać (pisać) bo tylko nienawiść i bezpodstawny osąd !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Głupiś czyjak
0 # Głupiś czyjak 2019-03-27 12:40
Uważasz że jest inaczej powiedz ilu polakow zabilo od otwarcia ptlrzejscia zgineło ikto spowodował i masz odpowiedz Cytuję J23:
Nie chce mi się z wami gadać (pisać) bo tylko nienawiść i bezpodstawny osąd !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Z wólki
+10 # Z wólki 2019-03-27 14:29
Mieszkam przy drodze w tej miejscowości, nie tylko Ukraińcu jeżdżą jak wariaci, ale nie ma się co czarować w większości wypadków jakie były na tym odcinku to ua ... . Takie czy srakie samochody ( czy BMW czy lada Samara, nie ma znaczenia) a przez wieś ponad 100 km/h... .
Policja ? Haha postoi połapie ale nie jest na okrągło przez 24 h
Brak chodnika, kto Ci chodnik zrobi na tak dużym odcinku drogi. ??
A i wyprzedzę kogoś wspaniała myśl - radaru tez nie postawią... ,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec
+8 # Mieszkaniec 2019-03-27 15:48
Myślę że ludzie którzy mieszkają dobrze wiedzą że i policja łapie samochodami prywatnymi, jak widać to za malo, jest i tak strasznie niebezpiecznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
z wólki
+5 # z wólki 2019-03-27 16:58
prywatnymi ?? proszę Cię, przecież w Lubaczowie każdy wie jakimi samochodami jeździ policja czy to prywatni czy to zielony land na numerach RZ... .
Policja póki co sprawdza się na tyle, że kierowcy często zwalniają ale w momencie wjazdu na wólkę bo tylko tam stoi radiowóz a pomiędzy miejscowościami dzieje sie co chce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Qq
+3 # Qq 2019-03-28 10:01
Tutaj w piersi powinien bić się wójt kapel ciekawe co się będzie działo jak skończą obwodnicę Lubaczowa i puszczą ciężarowe samochody albo tiry wtedy to dopiero będą kolejki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wólka krowicja