ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wypadek na trasie Lubaczów - Oleszyce [ZDJĘCIA]


Przed godziną 15:00 na drodze z Lubaczowa do Oleszyc doszło do wypadku samochodowego.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, kierowcy busa nagle na drogę wybiegła sarna. Mężczyzna chcąc ominąć zwierzę stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. Został przetransportowany do szpitala w Lubaczowie z podejrzeniem złamania nogi.

Droga przez kilka godzin była zablokowane.

54372077_2268691440053402_256181806930329600_n.jpg54435770_362433571272689_5365857334729900032_n.jpgDSC_0461.JPGDSC_0467.JPGDSC_0475.JPGDSC_0477.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Glebsze rowy!
+5 # Glebsze rowy! 2019-03-20 15:33
Tak to jest. Zbyt mala predkość i nie zdolal jamy przelecieć!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
a
+7 # a 2019-03-20 15:38
bedziesz mial plytki row to droga Ci sie rozleci w 2 lata. Wtedy bedziesz psioczyl ze ktos spartolil robote. Tutaj akurat mial facet pecha. Omijac takim busem podejrzewam ze bylo niemozliwe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kierowca
+6 # kierowca 2019-03-20 23:47
kiedys jak jechalem MZ etka to kot przelacial mi pomiedzu kolem przednim I tylnym pod silnikiem a jechelm z 80km/h,jak spojrzalem w lewo to na rowie stala krowa I do dzisiaj mam sny ze to przeleciala krowa,kilka razy odwiedzilem psychiatre to mnie wygonil bo mowil ze krowa sie nie zmiesci pod motorem,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ali
+3 # Ali 2019-03-20 15:35
Najgorsze że sarna nie miała OC
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Yohny
+5 # Yohny 2019-03-20 15:54
Mają inne instytucje. Z tego co pamiętam na odcinku Oleszyce-Lubacz ów nie ma znaku ostrzegawczego przed dziką zwierzyną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
a
+7 # a 2019-03-20 16:59
Niestety to ze nie ma znaku broni jedynie kierowce przed otrzymaniem mandatu za uderzenie w sarne. Nikt nie wyplaci kierowcy odszkodowania bo niby kto jest wlascicielem sarny? Skarb panstwa. Czyli w tym przypadku wojewodztwo. To jest jak walka z wiatrakami. Prawo przewiduje odszkodowanie w takiej sytuacji ale nie wiadomo u kogo xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Doły
+4 # Doły 2019-03-20 15:39
Poszerzenie drogi może i coś dało.. Ale za to " wilcze doły" a nie rowy, nadrabiaja bilans.. :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AS
+4 # AS 2019-03-20 15:59
Cytuję Doły:
Poszerzenie drogi może i coś dało.. Ale za to " wilcze doły" a nie rowy, nadrabiaja bilans.. :/


Jak wg ciebie woda ma splywać do osadnika koło przejazdu? Moze zamontować jakąś przepompownie po drodze aby rowy nie byly tak głębokie? Piszesz a nie wiesz co
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
a
-3 # a 2019-03-20 17:04
a co ludzi obchodzi to ze woda bedzie stac na asfalcie badz zaraz pod nim? moze nawet wyparowac. wazne zeby nie bylo drzew ani glebokich rowow bo wtedy mozna z drogi zrobic sobie pas startowy a pobocze jako miejsce do wylotu w powietrze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+13 # Ama 2019-03-20 15:44
Dzisiaj jechaliśmy tą trasa i duskutowalismy dlaczego przy tak głębokich rowach i praktycznie braku poboczy nikt nie pomyślało nie zamontował barierek. A tak naprawdę Marszałek zaoszczędził na tej drodze dając pieniądze gdzie indziej. Jak dojdzie do tragicznego, śmiertelnego wypadku to wszyscy się obudzą. To jest brak odpowiedzialnoś ci ze strony drogowych władz wojewódzkich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xxXXxx
+5 # xxXXxx 2019-03-20 21:26
Nie ogarniam ludzi, którzy piszą, że rowy za głębokie. Rowy mają spełniać swoją funkcję - czyli odprowadzać wodę (bez powodu głębokie nie są).
A najlepsze jest to, że nikt nie ma obawy, że zderzy się z pojazdem nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku, któremu np. koło się oderwie lub kierowca zasłabnie albo zagapi tylko wszyscy się boją bo rowy za głębokie....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
J23
+12 # J23 2019-03-20 15:46
Lepiej dla kierującego chyba by było potrącić sarnę i byłyby mniejsze skutki ! Niż taki bezwarunkowy i bardzo ryzykowny manewr.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Roadster
+5 # Roadster 2019-03-20 16:19
Zgadzam sie, osobówka moze i by miało to sens ale tak dużym busem jedynie hamulec do spodu, nie omijanka...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ali
-8 # Ali 2019-03-20 15:53
A po co tamtędy jechał ? Są innedrogi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
komdoniarka
-1 # komdoniarka 2019-03-20 16:21
A dlaczego nikt nic nie mówi o przejeździe kolejowym ?? Przejazd przy prędkości 90 km/h jest niebezpieczny . Czekamy na tragedie ?? Bo co bo jakiś imbecyl odebrał to drogę?? Druga kwestia nowa droga a farba z asfaltu schodzi . Dramat .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obywatel
0 # Obywatel 2019-03-20 16:38
A dlaczego niebezpieczny? Przed remontem owszem był nie bezpieczny a teraz nawet z prędkością ponad 90 można przejechać nie czując przejazdu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kot
+8 # Kot 2019-03-20 16:54
Jak nie koty, to sarny...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
myk
-1 # myk 2019-03-20 17:04
było chłopie walnać w te sarne w te dzicz podstępną !! tak jak w tego kota w poniediałek !!! walić w te sierściuchy a nie ryzykować życie !! tylko łosiom ustepujcie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
agdfsddfs
-1 # agdfsddfs 2019-03-20 18:20
a kto zapłaci Ci za naprawe auta? omijanie czasami pomaga. zbyt malo czasu miala ta osoba na to zeby sie zastanowic co robic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
myk
-3 # myk 2019-03-20 19:41
a kto wróci ci życie ?? auto to tylko auto człowieku !! ja wale zawsze prosto w futrzaka jak nie mam już czasu na reakcje jak owy pan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Fest
0 # Fest 2019-03-20 18:17
Ale jaja sarny biegajom
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obywatel
+10 # Obywatel 2019-03-20 18:25
Nie rozumiem większości komentarzy po wypadkach. Bo rowy bo drzewa ludzie jeździ się asfaltem a nie rowem jadąc swoim pasem nie będzie rowu ani drzewa bo nie wyskakują one na drogę. Ale to takie typowe polskie narzekanie jest rów źle bo komuś się zachciało jeździć po rowach nie ma rowu źle bo woda stoi i ślisko, jest drzewo to źle bo komuś "wyskoczyło" na drogę nie ma drzew też źle bo słońce oślepia i w powiecie sam asfalt zero zieleni. Skonczcie narzekać a po drogach proponuje jeździć swoim pasem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
632
-1 # 632 2019-03-20 19:45
Doktorek zaś w niekompletnym umundurowaniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Arnold
-6 # Arnold 2019-03-20 20:25
Znudziły ci się chłopczyku klocki lego i próbujesz coś komentować?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
632
+5 # 632 2019-03-20 22:13
Cytuję Arnold:
Znudziły ci się chłopczyku klocki lego i próbujesz coś komentować?

Tak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kllio
+6 # kllio 2019-03-20 21:48
rowy na 3 metry wykopane ,gdzie barierki ochronne o których mówią przepisy powyżej rowu głębokości 1,5 m
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
he
+3 # he 2019-03-21 06:19
jaka sarna? głupota i brawura
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
J23
0 # J23 2019-03-21 07:29
Wcześniej przejazd kolejowy górował a teraz same torowisko jest zaniżone kilka centymetrów !!!
Więc pytam dlaczego przy tej inwestycji nie zrobiono równej powierzchni torowiska z jezdnią ???
Przy dopuszczalnej prędkości jadąc przez przejazd który jest pod skosem rzuca i to dość pojazdem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
J23
+8 # J23 2019-03-21 07:32
No i kiedy w końcu będzie działało oświetlenie ronda na drodze relacji Oleszyce - Lubaczów ??? Porażka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Radny
+2 # Radny 2019-03-21 08:10
Cytuję J23:
No i kiedy w końcu będzie działało oświetlenie ronda na drodze relacji Oleszyce - Lubaczów ??? Porażka


Oświetlenie należy do Burmistrza Oleszyc, proszę zapytać w Oleszycach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
olo
0 # olo 2019-03-24 10:58
za szkody saren powini placic kola lowieckie a nie interesuje ich tylko miesko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rys
+2 # rys 2019-03-24 11:01
tych mysliwych jak psow chca zryc darmowa kielbaske to niech placa za szkody zwiezyny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
zbych
+2 # zbych 2019-03-24 11:04
kiedys mysliwym byla szycha teraz guwniaz ma jepa i psa mysliwy ha ha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mobilek
0 # Mobilek 2019-04-03 15:41
Tak wysokie rowy powinny być zabezpieczone barierami .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mobilek
0 # Mobilek 2019-04-03 15:41
Tak wysokie rowy powinny być zabezpieczone barierami .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi