ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Gmina Cieszanów: Pijany 18-latek bez uprawnień, wjechał w drewniany dom [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Nowym Lublińcu. Kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenia dwóch posesji, następnie w rosnące tam świerki i zatrzymał się na drewnianym domu. Okazało się, że 18-latek, który siedział za kierownicą samochodu, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

We wtorek, przed godz. 21, dyżurny z Lubaczowa otrzymał zgłoszenie, że w Nowym Lublińcu samochód staranował dwa ogrodzenia i uderzył w drewniany dom. Na miejscu policjanci ustalili, że czterech młodych mężczyzn podróżowało samochodem marki Audi. Na łuku drogi kierowca samochodu stracił panowanie nad samochodem, przejechał przez ogrodzenie dwóch sąsiadujących ze sobą posesji, ściął rosnące tam świerki i wbił się w drewniany dom.
Jak się okazało 18-letni kierowca audi, nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo zabrał kluczyki do samochodu, bez zgody właściciela.

Z uwagi na doznane obrażenia kierowca i jeden z pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. 18-latek nie potrzebował dalszej hospitalizacji. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj młody mieszkaniec gminy Cieszanów usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.

303-181582.jpg303-181583.jpg303-181584.jpg303-181585.jpg303-181586.jpg

Źródło/fot: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Kupiec
+6 # Kupiec 2019-03-07 10:42
Kupię to audi, gdzie się zgłosić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sprzedawca
+27 # sprzedawca 2019-03-07 10:58
do bomskiej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
filip
+27 # filip 2019-03-07 10:59
tatuś w Niemczech w burakach robił dwa sezony żeby na Audi zarobić a synek w sekundę wszystko zniszczył. . .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Super
+32 # Super 2019-03-07 11:01
Dobrze, że idiota nie zabił kogoś niewinnego, tylko sobie głupi ryj rozwalił. Oby nigdy nie zasiadł za kierownicą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xxxx
+14 # xxxx 2019-03-07 12:04
Co za czub walniety niech poniesie kare
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Fundacja
+6 # Fundacja 2019-03-07 13:04
Zrobilo sie cieplo i aswalt czarny ale nie znaczy ze trzeba jezdzic bez myslnie dobrze ze tylko tak sie skonczylo ile sie slyszy o wypatkach mlodych ludzi którzy jeżdżą bez myslnie i gina mlodzi i nie tylko jezdzijcie z golwa bo niedosc ze sami to jeszcze komus zrobicie krzywde albo bide?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WoW
+3 # WoW 2019-03-07 15:04
Miszcz ortografii... podziwiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lukas p
+11 # Lukas p 2019-03-07 13:27
Co to za pustak znowu się obudził ? Najpierw trzeba znać zasadę że po alkoholu się nie kieruje a po drugie nauczyć się jeździć i zdać prawo jazdy! Całe szczęście że nikomu krzywdy nie zrobił. Powinien mieć zakaz całkowity kierowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ktoś
+7 # Ktoś 2019-03-07 13:56
Idiota podwalony, do więzienia z takim i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów... Pewnie chciał się popisać baran jeden
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
a
+7 # a 2019-03-07 18:12
dlaczego nasze podatki maja isc na kogos takiego? dac go na kamieniolom
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
masza
-1 # masza 2019-03-07 13:59
ciekawe czyje to dzieci. hmm?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sas
+8 # sas 2019-03-07 15:12
Na łuku drogi kierowca samochodu..........

KRETYN ZA KIEROWNICĄ SAMOCHODU DROGA REDAKCJO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kindybał
-4 # kindybał 2019-03-07 17:43
Tylko Citroen!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
stah
+4 # stah 2019-03-08 11:49
Cytuję kindybał:
Tylko Citroen!

Takiemu durniowi bez mózgu to tylko tyliszki, i to po polnej drodze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pjoter
+5 # Pjoter 2019-03-07 19:07
Cytuja klasyka "A taki ładny był Amerykański znaczy niemiecki"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Arma
-7 # Arma 2019-03-07 20:04
A W CEWKOWIE WSIE CHŁOPCE MAJO AŁUDI!!! I ŚIE NIE CHWALO!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kazik
+1 # Kazik 2019-03-07 22:22
Toż to patologia lubliniecka kto zna ten wie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
komdoniarka
-7 # komdoniarka 2019-03-07 22:26
W cefkowie budujom akuapark dla kruf
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Arm
-2 # Arm 2019-03-08 19:53
To dobrze będziesz się miał gdzie kompać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
yyy
+8 # yyy 2019-03-07 23:46
brawo w domu bieda az piszczy brat jebie za granica… a ten mu auto rozje….buehehe …..Patologia nic dodac nic ujac.....nie dorozwoje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Triss
+1 # Triss 2019-03-08 00:19
Cieply Klucha :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wolny strzelec
+4 # Wolny strzelec 2019-03-08 01:19
brak mózgu to poważna choroba
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Woof
-6 # Woof 2019-03-08 22:23
Taki to powiat, graniczny z UA. Ludzie też tacy.......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bvg
+5 # Bvg 2019-03-09 16:51
Chcialbym żeby u mnie taka bieda piszczala i na podwórku stało Audi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bvg
+1 # Bvg 2019-03-09 22:26
Takie audi*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dd
0 # dd 2019-03-11 08:04
Jak mozna nazwac choroba kogos komu czegosc
Brakuje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ZDUN
+4 # ZDUN 2019-03-11 19:16
Każdy potrafi w intenecie gadać, idźcie i powiedzcie to tej rodzinie prosto w oczy a nie anonimowo głupoty piszecie przeszczepy jebane ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi