ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Tragiczny wypadek w Kobylnicy Ruskiej. Nie żyje kierowca hyundaia [AKTUALIZACJA]

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

W piątek po południu policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Kobylnicy Ruskiej. W zdarzeniu śmierć poniósł kierujący 63-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Pasażerka hyundaia z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek przed godz. 15. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący hyundaiem tucson, na prostym odcinku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, taranując znak drogowy wjechał do rowu i dachował. Kierowca pojazdu, 63-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażerka 56-letnia mieszkanka tego samego powiatu z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Zabezpieczone dowody pozwolą wyjaśnić przyczyny tego zdarzenia.

Przypominamy, że warunki atmosferyczne z dnia na dzień mogą być coraz gorsze, co może się przekładać na utrudnienia w ruchu pojazdów. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości jazdy do warunków atmosferycznych. Lekceważenie tych zagrożeń może okazać się tragiczne w skutkach dla nas samych oraz innych uczestników ruchu drogowego.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

 

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.