ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Luty na drogach powiatu: 1 wypadek, 20 kolizji i 9 nietrzeźwych kierowców

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci podsumowali miesiąc luty na drogach powiatu. Jeden wypadek drogowy, w którym jedna osoba została ranna i 20 kolizji drogowych. W ubiegłym miesiącu funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu 9 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po wypiciu alkoholu. W lutym policjanci przeprowadzili szereg działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu lubaczowskiego w lutym. W ubiegłym miesiącu doszło do 1 wypadku drogowego, w którym 1 osoba została ranna. Policjanci pracowali na miejscu 20 kolizji drogowych ( luty 2017 r. 3 wypadki, 3 osoby ranne i 25 kolizji drogowych).

W ubiegłym miesiącu funkcjonariusze udaremnili jazdę 9 kierującym, którzy wsiedli za kierownicę pomimo, że wcześniej pili alkohol. Siedmiu z nich odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. U dwóch kierowców alkomat pokazał wynik poniżej 0,5 promila alkoholu w organizmie (luty 2017 r. 6 nietrzeźwych kierowców i 1 po użyciu alkoholu).

Od 12 stycznia do 25 lutego dbając o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, jak również wszystkich odwiedzających nasz powiat podczas ferii zimowych policjanci prowadzili ogólnopolskie działania „Bezpieczne Ferie”.

W lutym policjanci ruchu drogowego lubaczowskiej komendy prowadzili szereg działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym m.in. „Bezpieczny pieszy”, „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” ,”Trzeźwy popołudnie”, „ Kaskadowy pomiar prędkości”, Trzeźwy poranek”.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

adi
+5 # adi 2018-03-06 20:18
A tyle razu sie mowi zeby nie jezdzic po pijaku i dalej robia swoje trzeba wieksze kary dla takich baranow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.