ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wypadek w Oleszycach. Dwie osoby trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA]


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę (27.12) w Oleszycach. Kierujący hondą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z mazdą. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 12, w Oleszycach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca hondy, wjechał na skrzyżowanie nieustępując pierwszeństwa kierującej samochodem osobowym marki mazda w wyniku czego doszło do zderzenia. Ranna została kierująca mazdą i pasażer hondy. Oboje zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pojawili się strażacy z Lubaczowa i Oleszyc, policjanci oraz ratownicy medyczni. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.



 



PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

jam ze wsi lubaczow
-13 # jam ze wsi lubaczow 2017-12-27 13:40
znowu jakis kozak z bmw sie przeliczył ?
Zgłoś administratorowi
Krzysiek
+13 # Krzysiek 2017-12-27 14:45
Nie broniąc BMW śmiem stwierdzić iż to Honda. :D
Zgłoś administratorowi
nie chce się
0 # nie chce się 2017-12-30 15:28
czepiać ale mi to wygląda bardziej na mazdę - szczególnie przednie światła (wiem w tekście pisze, że Honda)
Zgłoś administratorowi
nie chce się
0 # nie chce się 2017-12-30 15:30
niedokładnie czytałem ;) jest i Honda... i Mazda (na zdj)
Zgłoś administratorowi
Kierowca BMW
-6 # Kierowca BMW 2017-12-27 20:47
Cytuję jam ze wsi lubaczow:
znowu jakis kozak z bmw sie przeliczył ?

Jak Cię biedaku nie stać na BMW to się odpiernicz od posiadaczy tych pięknych samochodów.
Zgłoś administratorowi
Anon
+3 # Anon 2017-12-30 16:54
Cytuję Kierowca BMW:
Cytuję jam ze wsi lubaczow:
znowu jakis kozak z bmw sie przeliczył ?

Jak Cię biedaku nie stać na BMW to się odpiernicz od posiadaczy tych pięknych samochodów.

Samochód może i piękny. Ale za to kierowcy puści. ;)
Zgłoś administratorowi
Win
0 # Win 2017-12-27 15:30
"...na Oleszycach.." ??? Kto to pisał!? !?
Zgłoś administratorowi
bmw king
+20 # bmw king 2017-12-27 15:56
Dzisiaj jakiś gruby łysy debil ujeżdżał srebrną beemkę. Zapieprzał debil po mieście nie zważając na nic. Debil
Zgłoś administratorowi
kolo
+16 # kolo 2017-12-27 16:57
Takich degeneratów jest masa. W nocy jeżdżą barany na przeciwmgłowych światłach, Mrugnij takiemu to ten nic. 2/10 kierowców się kapnie i po chwili wyłącza przeciwmgłowe a reszta nieuków jedzie ostro.. Ostatni przykład z wigilii. Godzina 18, ciemno, droga z zapałowa na lipinie.. Jedzie sznur aut 80-90km/h a ze 4-5 aut grzeje i wyprzedza 7-8 aut pod rząd. Skrzyżowanie? żaden problem, Podwójna ciągła? jak najbardziej. Widząc auto z naprzeciwka wciskają się na hama przed Ciebie. Kilkanaście km dalej wjazd do oleszyc z zalesia. Łuk drogi sznur samochodów i grzeje taki jeden z drugim wyprzedza na łuku wieczorem, na podwójnej ciągłej przy ograniczeniu do 70. To jest masakra co się odp... na drogach. Później się dziwić skąd wypadki.
Zgłoś administratorowi
xXx
+3 # xXx 2017-12-27 20:17
#kolo Bo się zawsze znajdzie jeden co jedzie 60 na dopuszczalnej 90 i się zbiera za nim 5 - 10 samochodów i się wleką te 60. Mało tego - siedzą sobie na zderzakach - tak więc aby wyprzedzić takich delikwentów to albo wszystkich albo żadnego bo nie ma jak się między nich wcisnąć ( a jak się znajdzie luka i się da radę wcisnąć to zaraz mrugają). W tym przypadku śmiem twierdzić, że do zagrożenia doprowadzają zamulacze, bo ktoś kto chce jechać normalnie musi ryzykować takie wyprzedzanie i w trakcie wyprzedzania przekraczać prędkość (podkreślam - w trakcie wyprzedzania). takich sytuacji jest multum na trasie Oleszyce - Jarosław.
O czym myśli taki zamulacz? - jadę wolno bo mi wolno? Boję się? Zaraz ktoś mi odpowie - bo myśli o bezpieczeństwie . Serio? 30 lat temu ówczesnymi samochodami jeździło się szybciej!! A może większy ruch na drodze, większa ilość pojazdów? Pytanie co to zmienia - nie mieszczą się?
Zgłoś administratorowi
Xdsf
0 # Xdsf 2017-12-27 22:45
Zamulacze ?=) Owszem trafiaja sie osoby co jada w dzien 60 na 90 ale trudno. W nocy jazda jest inna. Nawet na autostradzie mozesz jechac 40/h bo takie sa przepisy. Kto powoduje wieksze zagrozenie? Ktos kto jedzie na 90-60 czy na autostradzie gdzie jest 140 a jedzie 100 mniej? Pozatym predkosc 90 czy inne podobne ograniczenia mowia o "dopuszczalnej" predkosci maxymalnej na tym odcinku, a nie o predkosci minimalnej. Ktos kto jedzie rowerem na 90tce 15km/h tez jest winny? Bez sensu takie gadanie
Zgłoś administratorowi
WJP