ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Nietrzeźwy podróżował z 5-letnim dzieckiem

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy citroena. Mężczyzna miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. 39-latek w samochodzie przewoził 5-letnie dziecko.

Wczoraj około godz. 18, na ulicy Konopnickiej w Lubaczowie, policjanci zatrzymali do kontroli osobowego citroena. Podczas rozmowy z kierującym, funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny alkohol. Przypuszczenia policjantów były słuszne. Badanie alkomatem wykazało blisko 0,7 promila alkoholu w organizmie 39-letniego mieszkańca Lubaczowa.

Podczas kontroli okazało się, że z tyłu w foteliku podróżował 5-letni syn nietrzeźwego mężczyzny. Chłopca przekazano pod opiekę członkom rodziny. 39-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

kubica
-17 # kubica 2017-12-13 12:48
zamknąć dziada a dziecko do poprawczaka
Zgłoś administratorowi
Gf
+2 # Gf 2017-12-13 13:24
A co jest winne dziecko?
Pomyśl zanim napiszesz całkowicie idiotyczny komentarz....
A zamknąć to tego genialnego kierowcę na podwójnym gazie i prawo jazdy zabrać dożywotnio....
Może to go czegoś nauczy
Zgłoś administratorowi
Jan
+10 # Jan 2017-12-13 13:27
TAKICH BEZMYŚLNYCH LUDZI NALEŻAŁOBY UBRAĆ W ODBLASKOWĄ CZAPKE I KAMIZELKĘ Z NAPISEM JESTEM IDIOTĄ I PO PIJAKU NARAŻAM SWOJE DZIECI NA ŚMIERĆ WOŻĄC JE AUTEM, A NASTĘPNIE DAC MIOTŁĘ I NAKAZAĆ ZAMIATAC ULICE KILKA GODZIN DZIENNIE PRZEZ 12 MIESIĘCY. MOŻE TO BYŁABY DOTKLIWSZA KARA?
Zgłoś administratorowi
Obywatel
+3 # Obywatel 2017-12-13 13:31
W sumie racja
Powinno się ujawniać wizerunki idiotów drogowych ostrzegając innych że stanowią oni potencjalne zagrożenie dla innych użytkowników drogi
Zgłoś administratorowi
qwer
+3 # qwer 2017-12-13 15:43
Kurw. Wielce pijany 0.7 promila...wydar zenie na miare rozglosu dla calej polski wielki przestepca ..nie tacy tu sie przewijaja ....i nie robicie rozglosu...
Zgłoś administratorowi
Cham
-2 # Cham 2017-12-13 17:20
A co to Twój znajomy że tak się boisz o rozgłos? Publicznie chama powinni zlinczowac
Zgłoś administratorowi
RLU
+1 # RLU 2017-12-13 18:28
Chciałbym żeby takiCytuję qwer:
Kurw. Wielce pijany 0.7 promila...wydarzenie na miare rozglosu dla calej polski wielki przestepca ..nie tacy tu sie przewijaja ....i nie robicie rozglosu...[/quote[quote name="qwer"]Kurw. Wielce pijany 0.7 promila...wydarzenie na miare rozglosu dla calej polski wielki przestepca ..nie tacy tu sie przewijaja ....i nie robicie rozglosu...

I co chciałbyś żeby ten którego tak bronisz rozjechal na kwaśne jabłko nie daj Boże kogoś z Twoich bliskich?
Też byś mówił że gorsi są od niego....?
Trochę pomysł zanim głupoty piszesz
Zgłoś administratorowi
agent
-2 # agent 2017-12-13 18:31
Cytuję qwer:
Kurw. Wielce pijany 0.7 promila...wydarzenie na miare rozglosu dla calej polski wielki przestepca ..nie tacy tu sie przewijaja ....i nie robicie rozglosu...

Pewnie sam jezdzisz w takim stanie i dla Ciebie to te 0,7 promila to nic złego......tudn o ganić cos co samemu sie praktykuje....
Zgłoś administratorowi
odp
+11 # odp 2017-12-13 19:24
W Wielkiej Brytanii limit alkoholu w wydychanym powietrzu to 0.8 promila. U nas to przestępstwo u nich nie. (co nie znaczy że popieram taką jazdę)
Zgłoś administratorowi
odp
-1 # odp 2017-12-13 19:28
we krwi*
Zgłoś administratorowi
Ja
-2 # Ja 2017-12-14 10:18
Są też śluby dla par hommoseksualnyc h, gdyby Cię to interesowało.
Zgłoś administratorowi
Limit
0 # Limit 2017-12-14 17:18
Co ma piernik do wiatraka. W islamskiej Turcji limit jest 0,5, w ateistycznych Czechach 0,0.
Zgłoś administratorowi
odp
0 # odp 2017-12-15 21:51
To, że za takie przekroczenie u nas jesteś przestępcą a tam nie, to tylko porównanie.
Zgłoś administratorowi
xxx
0 # xxx 2017-12-13 16:55
Zero odpowiedzialnos ci
Zgłoś administratorowi
kolo