ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Strażnicy graniczni z Lubaczowa przechwycili papierosy o wartości ponad 100 tys. złotych

fot. BiOSG

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Lubaczowa zatrzymali nieopodal granicy z Ukrainą 39-letniego Polaka, który przyjechał po ukryte w lesie papierosy. Szacunkowa ich wartość to ponad 100 tys. zł. Aktualnie mężczyznę czeka odpowiedzialność karno skarbowa.

Czytaj więcej...

Gmina Lubaczów: Nietrzeźwa matka opiekowała się dwójką dzieci. Kobieta miała ponad 2 promile

fot. zlubaczowa.pl

Lubaczowscy dzielnicowi interweniowali wobec 39-letniej kobiety, która mając ponad 2 promile opiekowała się dwójką swoich dzieci. 7-letnia dziewczynka i 6-letni chłopiec, trafili pod opiekę rodziny. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Czytaj więcej...

Cieszanów: Pijany kierowca wywrócił ciężarówkę

fot. KPP Lubaczów

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca ciężarowego mana, który wjechał do przydrożnego rowu w Cieszanowie. Mężczyźnie, za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat więzienia.

Czytaj więcej...

Pijany i na zakazie próbował przekupić policjantów

fot. KPP Lubaczów

59-letni mieszkaniec powiatu, aby uniknąć kary za popełnione przestępstwa, zaproponował policjantom 2 tys. złotych łapówki. Miało to skłonić funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności służbowych. Teraz mężczyzna dodatkowo odpowie za kolejne przestępstwo. Grozi mu za to nawet do 8 lat więzienia.

Czytaj więcej...

Ruda Różaniecka: Trzech nastolatków napadło na 14-latka. Grozili mu nożem

fot. http://dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl/

Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o rozbój na małoletnim. Napastnicy grozili mu nożem, ukradli pieniądze oraz sprzęt elektroniczny. Obaj nieletni sprawcy rozboju trafili do Policyjnej Izby Dziecka. Trzeci z napastników został zatrzymany następnego dnia i usłyszał zarzuty. Teraz o ich losie zdecyduje sąd rodzinny.

Czytaj więcej...

Nielegalne automaty do gier hazardowych w jednym z lokali w Lubaczowie

fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci, podczas działań prowadzonych wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, w jednym z lokali na terenie Lubaczowa, zabezpieczyli urządzenia do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Czytaj więcej...

Siedem osób zatrzymanych podczas festiwalu w Cieszanowie

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali siedem osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Zabezpieczyli marihuanę i kokainę. Mężczyźni zostali zatrzymani podczas imprezy masowej w Cieszanowie. Wszyscy odpowiadać będą za posiadanie środków odurzających.

Czytaj więcej...

Wypadek na trasie Oleszyce - Lipina

W środę po godzinie 15:30 niedaleko miejscowości Lipina (gm. Oleszyce) samochód osobowy wjechał do rowu. Do szpitala trafiła kierująca samochodu osobowego.

Czytaj więcej...

Niemstów: 35-latek pistoletem groził swojej siostrze, że ją zabije

Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który przy użyciu broni groził pozbawieniem życia swojej siostrze. Mężczyzna został zatrzymany w domu swojego brata. Funkcjonariusze zabezpieczyli broń, którą schował w szafce kuchennej. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty gróźb karalnych i nielegalnego posiadania broni gazowej.

Czytaj więcej...

Gmina Wielkie Oczy: Ucieczka Pakistańczyków przed strażnikami granicznymi zakończona wypadkiem [ZDJĘCIA][VIDEO]

fot. czytelnik zlubaczowa.pl

Pakistańczycy przebywający w Polsce legalnie zorganizowali przerzut przez granicę państwa swojemu rodakowi pobierając za to 4 tys. euro. Wszyscy zostali zatrzymani niedaleko Lubaczowa na Podkarpaciu przez Straż Graniczną.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.