ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Szedł środkiem drogi bez odblasków. Potrąciło go auto

fot. KPP Lubaczów

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę, między miejscowościami Nowy i Stary Lubliniec. Kierujący samochodem marki renault potrącił mężczyznę, który szedł środkiem jezdni. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Czytaj więcej...

Działania trzeźwy poranek w powiecie: Na 400 skontrolowanych 1 pod wpływem alkoholu

fot: KPP Lubaczów

Dziś podczas działań "Trzeźwy poranek" policjanci skontrolowali stan trzeźwości ponad 400 kierowców. Jeden z nich kierował samochodem marki daewoo, pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

Czytaj więcej...

Tragiczny wypadek w Kobylnicy Ruskiej. Nie żyje kierowca hyundaia [AKTUALIZACJA]

fot. KPP Lubaczów

W piątek po południu policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Kobylnicy Ruskiej. W zdarzeniu śmierć poniósł kierujący 63-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Pasażerka hyundaia z obrażeniami trafiła do szpitala.

Czytaj więcej...

Wypadek na trasie Lubaczów - Dachnów. Trudne warunki na drogach

fot. KPP Lubaczów

Policjanci apelują o ostrożność. Dziś na drogach panują trudne warunki do jazdy. Opady śniegu, śliska i mokra nawierzchnia utrudnia kierowcom jazdę. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość i gwałtowne manewry mogą powodować utratę panowania nad pojazdem, a w konsekwencji doprowadzić do kolizji i wypadków.

Czytaj więcej...

Werchrata: Motorowerzysta wpadł pod samochód ciężarowy

fot. KPP Lubaczów

W sobotę przed południem policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i motoroweru. Do szpitala, z obrażeniami został przewieziony kierowca jednośladu.

Czytaj więcej...

Dwóch kompletnie pijanych mężczyzn prowadziło jeden samochód!

fot. zlubaczowa.pl

W sobotę policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Obaj na zmianę jechali tym samym samochodem. Pierwszemu z nich kluczyki odebrał mieszkaniec gminy Stary Dzików i powiadomił policję. Drugi swoją jazdę zakończył w rowie. Teraz obydwaj odpowiedzą przed sądem.

Czytaj więcej...

Trudne warunki na drogach. Doszło do trzech kolizji [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów

Złe warunki atmosferyczne panujące na drogach powiatu, to niebezpieczny czas dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Gęsta mgła i śliska nawierzchnia jezdni wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu. Zapomnieli o tym kierujący, którzy od wczoraj doprowadzili do trzech kolizji. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Czytaj więcej...

"Akcja znicz" w powiecie. Sprawdź jak dojechać i zaparkować przy cmentarzach.

fot. KPP Lubaczów

W środę 31 października rozpoczną się policyjne działania „Znicz 2018”, które potrwają do 4 listopada. W tym czasie, zwłaszcza w okolicach cmentarzy policjanci będą czuwać nad płynnością ruchu i bezpieczeństwem osób odwiedzających groby bliskich.

Czytaj więcej...

Budomierz: Funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt bursztynu

fot: KAS Rzeszów

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej  (KAS) podczas kontroli na przejściu granicznym Budomierzu  udaremnili przemyt  bursztynu. Do ukrycia bursztynu posłużyły sprawcom przemytu samochodowe skrytki.

Czytaj więcej...

Dwóch kierowców stanie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu

fot: KPP Lubaczów

 Na terenie całego powiatu policjanci z lubaczowskiej drogówki prowadzili w sobotę działania pod nazwą "Trzeźwe popołudnie", a dzisiaj działania „Trzeźwy poranek”. W sumie funkcjonariusze skontrolowali 400 kierujących, ujawnili dwóch kierowców, którzy prowadzili samochody będąc pod wpływem alkoholu. Nieodpowiedzialni kierowcy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.