ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Premier w Sandomierzu: naszym celem jest Polska triumfująca i szczęśliwa

Premier Mateusz Morawiecki w Sandomierzu fot. zlubaczowa.pl
Premier Mateusz Morawiecki w Sandomierzu fot. zlubaczowa.pl

Premier Mateusz Morawiecki w Sandomierzu fot. zlubaczowa.pl

- W naszej kampanii chcemy ułatwić działalność gospodarczą, ułatwić płatności i poprawić jakość dróg. Będzie sześć razy więcej środków na drogi lokalne, niż w czasach PO-PSL - mówił Mateusz Morawiecki podczas spotkania wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w oddalonym o 140km od Lubaczowa Sandomierzu.

Jak informuje Radio Kielce Premier podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość skupi się na rozwiązywaniu problemów Polaków, o których mieszkańcy kraju mówili podczas spotkań z politykami partii rządzących. Warto zaznaczyć, że  takie spotkania odbyły się także w Lubaczowie. Do naszego powiatu przybyli: Maciej Wąsik, Michał Dworczyk oraz Arkadiusz Mularczyk.

- Ludzie mi mówią: „po co tyle tego jazgotu ze strony opozycji?” My chcemy rozmawiać o programie, nasz program to Polska. Jesteśmy wiarygodni w rządzie i będziemy w samorządzie. Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy w gminach i powiatach – mówił premier w Sandomierzu

Mateusz Morawiecki mówił, że nie da się przewidzieć suszy czy deszczu. Właśnie dlatego przygotowany został „Program dla Wsi”. – relacjonuje portal radio.kielce.pl

- Dwa razy więcej na ubezpieczenia niż to, co proponowało PO-PSL, zwiększenie dopłat do paliwa rolniczego. Mamy ofertę dla wsi. Co miał PSL? To oni wprowadzili karanie grzywnami rolników za handel detaliczny własnymi produktami. Co zrobił jeszcze? Rządził 16 lat w ciągu ponad 20 lat naszej wolności. Oni wyprzedali najwięcej zakładów przetwórczych. To przez nich monopoliści zachodni zbyt często dyktują nam ceny. To skandal. Przeznaczymy znacząco więcej środków na kompensacje dla rolników w związku z suszą. To będą dwa razy wyższe sumy niż to, co przeznaczył PSL - mówił.

Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że wybory samorządowe będą kluczowe dla zmieniania dalej Polski.

- Potrzebujemy dobrych gospodarzy w miastach, powiatach i gminach. Najważniejsze jest, żeby mieć program na przyszłość. Tym chcemy wygrać. Nie chcę się skupiać na przeszłości. Chodzi nam o to, żeby małej ojczyzny rozkwitły w każdym zakątku. Polska jest jedna i chcemy jednej Polski w każdej gminie i w każdym powiecie - mówił premier Morawiecki

Prezes rady ministrów podkreślił, że dla PiS kluczowa jest dyskusja nad programem.

- Niech opozycja pokaże, jak ma program, co ma do zaoferowania ludziom. Wiecie, jaki jest ich program? Ich program, to cofnąć wszystko to, co my zrobiliśmy. A czy to, że jest 500 zł dla rodziny, to źle czy dobrze? Czy to, że jest wyprawka dla dzieci w tym sezonie przedszkolnym, to źle czy dobrze? Czy to, że przeznaczamy sześć, siedem razy więcej na drogi lokalne, to źle czy dobrze? I 75 plus i obniżenie wieku emerytalnego zgodnie z naszą obietnicą, to źle czy dobrze? – pytał.

crf-1000.JPGcrf-1001.JPGcrf-1002.JPGcrf-1005.JPGcrf-1007.JPGcrf-1008.JPGcrf-1009.JPGcrf-1011.JPGcrf-1012.JPGcrf-1013.JPGcrf-1014.JPGcrf-1015.JPGcrf-1016.JPGcrf-1017.JPGcrf-1018.JPG

Źródło: radio.kielce.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ewa ta od Adama
+11 # Ewa ta od Adama 2018-08-21 00:16
Panie Premierze!! A gdzie przykazanie MILOSCI Kochaj bliźniego swego jak siebie samego!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
df
-4 # df 2018-08-21 06:36
Cytuję Ewa ta od Adama:
Panie Premierze!! A gdzie przykazanie MILOSCI Kochaj bliźniego swego jak siebie samego!!!

Czyli co? Nic się nie stało ,kradnijcie dalej w imię miłości!? Ciekawe pojmowanie przykazań.Tak właśnie liberalno lewacka totalna opozycja pojmuje świat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Haha
+3 # Haha 2018-08-21 08:34
Kto konkretnie cos ukradł ? Czy audyt ogłoszony przez premier Szydlo cos wykazał ? Czy był w ogóle jakiś audyt ? Czy tylko pusta propaganda w tvpis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anty KOD
-7 # Anty KOD 2018-08-21 10:54
Dla was szubrawcy za zniszczenie Polski szubiennica a nie miłosierdzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dupa
+2 # dupa 2018-08-21 07:11
co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
df
0 # df 2018-08-21 07:52
Cytuję dupa:
co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
BB
+6 # BB 2018-08-21 10:47
Cytuję df:
Cytuję dupa:
co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE

Cytuję df:
Cytuję dupa:
co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE


sorry a Piotrowicz? aha on zwalczal komune w stanie wojennym a teraz reformuje sady HIPKRYZJA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anty KODj
-8 # Anty KODj 2018-08-21 14:04
Cytuję BB:
Cytuję df:
Cytuję dupa:
co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE[/quote
Cytuję df:
[quote name="dupa"]co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE


sorry a Piotrowicz? aha on zwalczal komune w stanie wojennym a teraz reformuje sady HIPKRYZJA


Po pierwsze dal ciebie bolszewiku Pan Piotrowicz, nie wycieraj sobie lewackiej gemby osobą, która walczy z takimi patologami jak ty i wie pewnie najlepiej jak was zarazo zwalczać.A to , że w którymś kościel dzwoniło i jakiś tefałen i gówno wyborcze coś sobie nazmyślali , to w tym przypadku mało interesujące
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2018-08-21 14:35
Panie #Anty KOD po pierwsze proszę o kulturę dyskusji bo pański poprzednik nie atakował Pana Ad personam. Używanie takich słów dla mnie jak pańskie świadczy dla mnie o braku argumentów. A teraz przejdźmy do faktów. Zgadzam się z #BB, że to hipokryzja bo dobrze pracował jako prokurator w komunie to jeszcze by przeszło bo takie były czasy. Faktem jest, że za jego działalność został w 1984 roku odznaczony przez władze komunistyczne za swoją działalność Brązowym Krzyżem Zasługi. Poza tym był w PZPR przed długi czas. W tym samym PZPR na którego pozorną alergię ma PiS. Teraz właśnie Poseł Piotrowicz jest twarzą ustawy odkomunizującej sądy. To nie jest tylko hipokryzja, ale wręcz PiS poprzez jego postać chciał i dalej chce sprawdzać na jak daleko może się posunąć w indoktrynacji Polaków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obiektywny
+6 # Obiektywny 2018-08-21 15:12
Tak ofiarnie zwalczał komunę, że aż ta komuna sama go nagradzała za to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pl
+2 # pl 2018-08-21 11:09
Cytuję df:
Cytuję dupa:
co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE


W latach 2005–2007 Prawo i Sprawiedliwość uczestniczyło w sprawowaniu władzy, tworząc rząd Kazimierza Marcinkiewicza i rząd Jarosława Kaczyńskiego (od 2006 do 2007 w koalicji z Samoobroną RP i Ligą Polskich Rodzin, do 2006 i w schyłkowym okresie w 2007 rząd mniejszościowy) . Część z tych osób dalej nami rządzi czyli dalej rządzą nami "post PZPR-owcy". czyli popierając obecną koalicję rządzącą kogo popierasz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anty KOD
-1 # Anty KOD 2018-08-21 13:58
Cytuję pl:
Cytuję df:
Cytuję dupa:
co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE[/quot


W latach 2005–2007 Prawo i Sprawiedliwość uczestniczyło w sprawowaniu władzy, tworząc rząd Kazimierza Marcinkiewicza i rząd Jarosława Kaczyńskiego (od 2006 do 2007 w koalicji z Samoobroną RP i Ligą Polskich Rodzin, do 2006 i w schyłkowym okresie w 2007 rząd mniejszościowy). Część z tych osób dalej nami rządzi czyli dalej rządzą nami "post PZPR-owcy". czyli popierając obecną koalicję rządzącą kogo popierasz?

Cytuję pl:
Cytuję df:
[quote name="dupa"]co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE


W latach 2005–2007 Prawo i Sprawiedliwość uczestniczyło w sprawowaniu władzy, tworząc rząd Kazimierza Marcinkiewicza i rząd Jarosława Kaczyńskiego (od 2006 do 2007 w koalicji z Samoobroną RP i Ligą Polskich Rodzin, do 2006 i w schyłkowym okresie w 2007 rząd mniejszościowy). Część z tych osób dalej nami rządzi czyli dalej rządzą nami "post PZPR-owcy". czyli popierając obecną koalicję rządzącą kogo popierasz?

Ile lat ci wyszło rządzenia PiS potrafisz przeliczyć takie ułamki czy jednak musisz się posłużyć jakomś urządzeniem (czyt. kalkulatorem)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pl
+6 # pl 2018-08-21 14:13
Cytuję Anty KOD:
Cytuję pl:
Cytuję df:
Cytuję dupa:
co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE[/quot


W latach 2005–2007 Prawo i Sprawiedliwość uczestniczyło w sprawowaniu władzy, tworząc rząd Kazimierza Marcinkiewicza i rząd Jarosława Kaczyńskiego (od 2006 do 2007 w koalicji z Samoobroną RP i Ligą Polskich Rodzin, do 2006 i w schyłkowym okresie w 2007 rząd mniejszościowy) . Część z tych osób dalej nami rządzi czyli dalej rządzą nami "post PZPR-owcy". czyli popierając obecną koalicję rządzącą kogo popierasz?

Cytuję pl:
Cytuję df:
[quote name="dupa"]co przez 30 lat zrobil rzad Solidarnosc dla POLSKI bezrobocie likwidujac zaklady pracy bracy chleba

Przez 27 lat rządzili post PZPR-owcy więc nie wiem o co Ci chodzi, wiem tylko ,że teraz Polska ma jedno z najniższych bezroboci w UE oraz największy wzrost gospodarczy w UE


W latach 2005–2007 Prawo i Sprawiedliwość uczestniczyło w sprawowaniu władzy, tworząc rząd Kazimierza Marcinkiewicza i rząd Jarosława Kaczyńskiego (od 2006 do 2007 w koalicji z Samoobroną RP i Ligą Polskich Rodzin, do 2006 i w schyłkowym okresie w 2007 rząd mniejszościowy) . Część z tych osób dalej nami rządzi czyli dalej rządzą nami "post PZPR-owcy". czyli popierając obecną koalicję rządzącą kogo popierasz?

Ile lat ci wyszło rządzenia PiS potrafisz przeliczyć takie ułamki czy jednak musisz się posłużyć jakomś urządzeniem (czyt. kalkulatorem)


W moim poście chodziło o fakt rządzenia. Jeśli chodzi o obliczanie ułamków to nie mam z tym najmniejszego problemu. Wracając do poprzedniego mojego postu W latach 2005–2007 Prawo i Sprawiedliwość uczestniczyło w sprawowaniu władzy, tworząc rząd Kazimierza Marcinkiewicza i rząd Jarosława Kaczyńskiego (od 2006 do 2007 w koalicji z Samoobroną RP i Ligą Polskich Rodzin, do 2006 i w schyłkowym okresie w 2007 rząd mniejszościowy) . Część z tych osób dalej nami rządzi czyli dalej rządzą nami "post PZPR-owcy". czyli popierając obecną koalicję rządzącą kogo popierasz? To jaka jest odpowiedź?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Post PZPR-owiec
-1 # Post PZPR-owiec 2018-08-21 19:03
Za PO-PSL w którymś tam roku cała UE była w recesji a Polska jako jedyny kraj miała wzrost PKB. Więc wtedy też byliśmy do przodu w porównaniu z resztą Europy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2018-08-21 08:45
Artykuł sponsorowany przez partię rządzącą. PiS czeka i wzywa pozostałe partie, aby ukraść im pomysły i przedstawić jako swoje dodając ,,+". Przykład program ,,Maluch" który działał przez 6 lat współrządów PSL został przedstawiony jako swój przez PiS jako ,,Maluch +". Budżet na ten projekt był co do grosza z tamtym projektem. Podwyższono wiek emerytalny dla rolników o 5 lat. Parafrazując Premiera ,,to źle czy dobrze?". To ich plan dIa wsi o której przypominają sobie przy wyborach a potem dają kopa w pewna część ciała. I to straszenie odebraniem ,,500+". Czysta rozpacz PiS bo straszą tych Polaków, że im ktoś będzie wyciągał kasę z kieszeni. A taka prawda, ze PiS jest hipokrytą bo nie nakłada na nas nowych podatków a daniny i próbuję powiedzieć, że to nie to samo. Wyciągają pieniądze z naszych kieszeń jak nikt przedtem. ,,To źle czy dobrze", że dają tyle podwyżek na towary spożywcze. ,,To źle czy dobrze", że dodaliście 10 gr na litrze paliwa jako opłata emisyjna. ,,To źle czy dobrze", że przyznaliście sobie nagrody w rządzie a nic wielkiego nie zrobiliście, aby na nie zasłużyć. ,,To źle czy dobrze", że wprowadziliście program ,,Odprawa +" i co chwilę zmieniacie dyrektorów spółek państwowych, aby wasi działacze nachapali się pieniędzy ile tylko się da. Polska samorządowa PiS to będzie koniec polskiej samorządności a Polska lokalna zaginie na rzecz centrali z Warszawy. Pytanie tylko czy to będzie demokracja lokalna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
szymek
+1 # szymek 2018-08-21 17:29
Cytuję AntyPiS:
Podwyższono wiek emerytalny dla rolników o 5 lat. .

mam nadzieję że na dożynkach powiatowych też to powtórzycie, z całą dobitnością i jeszcze pokażecie palcem na winowajcę. Bo jak mniemam poseł Kasprzak będzie na dożynkach i będzie mógł spokojnie wytłumaczyć dlaczego partia chłopska podniosła tym ludziom wiek emerytalny o nawet 7 lat dla mężczyzn i 12 lat dla kobiet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
-3 # AntyPiS 2018-08-21 19:44
Powodów podniesienia wieku emerytalnego jest kilka. Oto, która ja wymienię:
Po pierwsze Polska to kraj, w którym najwcześniej przechodzi się na emeryturę. Polska była jednym z ostatnich krajów w Unii, który nie podniósł wieku emerytalnego, a wtedy co i u nas podnosiło co najmniej kilka krajów UE i to nie do 67 a aż do 70-ciu.
Po drugie wtedy i teraz mamy ujemny bilans demograficzny. Rośnie dysproporcja między liczbą osób w wieku produkcyjnym i emerytalnym, ponieważ: Polacy żyją dłużej, spada liczba narodzin, coraz więcej Polaków dłużej się uczy.
Po trzecie dłuższa praca pozwoliłaby zgromadzić więcej kapitału emerytalnego i ochronić przyszłych emerytów przed ubóstwem.
Po czwarte należy zauważyć, że Polacy nie chcą przechodzić na emeryturę bo kojarzy się ona z obniżeniem standardu życia.
Po piąte należy odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego są przywileje emerytalne. Mają je właśnie takie zawody jak m.in. rolnicy czy nauczyciele. To nie jest, że się przychodzi, siedzi te 8 h, udaje, że pracuje a potem fajrant do domu. Nie raz to jest praca na 24h. Te nowe przepisy umożliwiały uzyskiwane rolniczej emerytury lub renty w pełnej wysokości tym rolnikom, którzy prowadzą działalność rolniczą z małżonkiem podlegającym ubezpieczeniu emerytalno-rent owemu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
-4 # AntyPiS 2018-08-21 19:57
PiS za to wziął wszystko obniżył co odbija się na kieszeniach Polaków choćby przez to, mają niskie emerytury przy czym podnoszą ceny, aby je podnieść czyli pozostawiamy co najmniej taką samą wartość realną nie mniejszą poprze inflację. Na dodatek jeszcze każą płacić podat… wróć daniny od emerytury. Człowiek pracuje całe życie, żeby potem dalej te daniny płacić. PiS pokazał gdzie ma wszystkich emerytów. PSL na czele z Posłem Mieczysławem Kasprzakiem stworzyli projekt Emerytura bez podatku, który regulował tę kwestię, lecz PIS na czytaniu projektu przysłał jednego Posła i to olał a potem swoimi głosami to odrzucił i trzeba dalej płacić tę daninę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
szymek
+1 # szymek 2018-08-21 21:43
Cytuję AntyPiS:
PiS za to wziął wszystko obniżył co odbija się na kieszeniach Polaków choćby przez to, mają niskie emerytury przy czym podnoszą ceny, aby je podnieść czyli pozostawiamy co najmniej taką samą wartość realną nie mniejszą poprze inflację. Na dodatek jeszcze każą płacić podat… wróć daniny od emerytury. Człowiek pracuje całe życie, żeby potem dalej te daniny płacić. PiS pokazał gdzie ma wszystkich emerytów. PSL na czele z Posłem Mieczysławem Kasprzakiem stworzyli projekt Emerytura bez podatku, który regulował tę kwestię, lecz PIS na czytaniu projektu przysłał jednego Posła i to olał a potem swoimi głosami to odrzucił i trzeba dalej płacić tę daninę.

po kolei
- przez 8 lat rządów PO-PSL podatku od emerytur oczywiście nie było
- PiS pokazał gdzie ma emerytów - obniżył wiek emerytalny i wprowadził minimalną emeryturę.
- PSL na czele z PO podniosło wiek emerytalny i wytransferowało 150 mld zł z OFE twierdząc że to nie są nasze pieniądze.
- PiS na czytanie projektu przysłał jednego posła- w filmie sami swoi Pawlak powiedział Mądrego to i warto posłuchać- cud że nawet ten jeden poseł wybrał się żeby słuchać waszej demagogii.
PS. Oddając honor trzeba stwierdzić że za ustawą podnoszącą wiek emerytalny nie głosowali wszyscy z PSL był jeden który się wyłamał:
Kłopotek Eugeniusz Przeciw
Borawski Edmund Za
Borkowski Krzysztof Za
Bury Jan Za
Gos Marek Za
Górczyński Jarosław Za
Grzeszczak Eugeniusz Tomasz Za
Kalemba Stanisław Za
Kasprzak Mieczysław Za
Łopata Jan Za
Łuczak Mieczysław Marcin Za
Maliszewski Mirosław Za
Ozga Krystyna Za
Pawlak Mirosław Za
Pawlak Waldemar Za
Piechociński Janusz Za
Racki Józef Za
Sawicki Marek Za
Smolarz Henryk Za
Sosnowski Zbigniew Za
Stefaniuk Franciszek Jerzy Za
Sztorc Andrzej Za
Tokarska Genowefa Za
Walkowski Piotr Za
Włodkowski Zbigniew Za
Zgorzelski Piotr Za
Zych Józef Za
Żelichowski Stanisław Za
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
szymek
-5 # szymek 2018-08-21 19:59
Cytuję AntyPiS:

Po piąte należy odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego są przywileje emerytalne. Mają je właśnie takie zawody jak m.in. rolnicy czy nauczyciele. To nie jest, że się przychodzi, siedzi te 8 h, udaje, że pracuje a potem fajrant do domu. Nie raz to jest praca na 24h. Te nowe przepisy umożliwiały uzyskiwane rolniczej emerytury lub renty w pełnej wysokości tym rolnikom, którzy prowadzą działalność rolniczą z małżonkiem podlegającym ubezpieczeniu emerytalno-rentowemu.

Kłamiesz człowieku. Bezczelnie kłamiesz. Te nowe przepisy podniosły tylko wiek emerytalny dla rolników do 67 lat oraz skasowały możliwość przechodzenia na wcześniejszą emeryturę rolników z dniem 31.12.2107(kobi ety 55 lat mężczyźni 60 lat) Przepisy uchwalone przez koalicję PO-PSL. Ci sami ludzie zasiadając potem w europarlamencie uchwalili że są ludźmi lepszego gatunku więc emerytura należy im się w wieku 62 lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
+9 # n 2018-08-21 08:46
Co ma wspólnego z Lubaczowem wizyta premiera w Sandomierzu?Moż e szanowna redakcja przedstawi sylwetki nowych kandydatów na urząd burmistrza?Prem iera można zobaczyć codziennie w tv,jeśli ktoś ma taką chęć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
df
-5 # df 2018-08-21 09:37
Cytuję n:
Co ma wspólnego z Lubaczowem wizyta premiera w Sandomierzu?Może szanowna redakcja przedstawi sylwetki nowych kandydatów na urząd burmistrza?Premiera można zobaczyć codziennie w tv,jeśli ktoś ma taką chęć.


A czy ktoś cię przymusza do czytania artykułu, wchodzisz z ciekawości więc czytaj i głupio nie komentuj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anty KOD
+1 # Anty KOD 2018-08-21 09:47
A to ma wspólnego ,że to o twojej i naszej przyszłości mówił Premier, jeśli cię to nie obchodzi ,nie czytaj .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gh
-3 # gh 2018-08-21 13:16
Cytuję Anty KOD:
A to ma wspólnego ,że to o twojej i naszej przyszłości mówił Premier, jeśli cię to nie obchodzi ,nie czytaj .

Aleś dokopał, ja bym na twoim miejscu jeszcze jeżdził za nim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AS
+6 # AS 2018-08-21 10:51
Dlaczego TVPiS nie pokazala protestujacych rolnikow W Sandomierzu???? oni tez chcili uslyszec jaki to negocjator jest premier., tylko, że banki nie placily podatków.... i to mowi wieloletni prezes banku (hiszpańskiego) . Dobrze kura mowi ciemny lud to kupi, ja dopowiem, ze podkarpacki uzna to za objawienie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
oko
+1 # oko 2018-08-21 11:02
dobrze, że nie pokazywali, wystarczy że zagłuszali przemówienie premiera syreną, wstyd !próbowali tez wnieść wnieść czarną trumnę, takie atrakcje to tylko w TVN -nie można zobaczyć, robią wszystko aby zrobić zadymę i skłócić społeczeństwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
df
-5 # df 2018-08-21 11:07
Cytuję AS:
Dlaczego TVPiS nie pokazala protestujacych rolnikow W Sandomierzu???? oni tez chcili uslyszec jaki to negocjator jest premier., tylko, że banki nie placily podatków.... i to mowi wieloletni prezes banku (hiszpańskiego). Dobrze kura mowi ciemny lud to kupi, ja dopowiem, ze podkarpacki uzna to za objawienie

Dlatego cymbale ,że to było wystąpienie Premiera i to jego pokazywano a rolnicy nie przyszli protestować przeciw Premierowi tylko przeciw Brukseli i chorym standardom w UE pooglądaj sobie co mieli na transparentach w tym gównie (TVN)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dane
0 # dane 2018-08-27 07:51
tyle komuna nienakradla co solidarnosc roztwonila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi