Biedronka przecenia żywność z bliskim terminem przydatności o 50%


Biedronka wprowadza pilotażowy program przecen żywności produktów z bliskim terminem przydatności. Już od 27 stycznia klienci 63 sklepów sieci Biedronka w województwach lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim będą mogli kupić wybrane pełnowartościowe produkty spożywcze po niższych o 50% cenach. Pilotażowy program wprowadzono m.in w sklepach w powiecie lubaczowskim.

Projekt przecen artykułów z bliskim terminem ważności to doskonała okazja dla klientów, by kupić wysokiej jakości produkty w jeszcze niższych cenach​. To także kolejne działanie Biedronki mające na celu przeciwdziałanie marnowaniu żywności. W pilotażowym programie w województwach lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim biorą udział 63 sklepy sieci Biedronka, w tym wszystkie, które znajdują się na terenie powiatu lubaczowskiego - w Lubaczowie, Oleszycach i Cieszanowie.

Wybrane produkty spożywcze z bliskim terminem przydatności przecenione o 50% będą wyróżnione na froncie specjalną naklejką, na której znajduje się hasło przewodnie akcji „Szanujemy żywność”. O umieszczeniu konkretnych produktów w promocji decydować będą kierownicy sklepów​.

Oznaczone nimi będą wybrane produkty z kategorii:
- mięso świeże,
- ryby świeże,
- sushi.

Rabat nie będzie dotyczył produktów objętych innymi promocjami.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: