ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

TVP Rzeszów: Budują nowy dom dla rodziny z Folwarków [VIDEO]


W najnowszym odcinku programu "Interwencje" dziennikarze wybrali się do miejscowości Folwarki w gminie Cieszanów, by sprawdzić, jak przebiegają prace przy budowie nowego domu dla rodziny Płoskoniów. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Katarzyna Wielka
+8 # Katarzyna Wielka 2019-11-29 16:21
A gdzie się schował specjalista od budowania(remon towania) domów biednym w powiecie?
He?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+7 # Ama 2019-11-29 18:10
To był taki specjalista?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Katarzyna Wielka
+8 # Katarzyna Wielka 2019-11-29 21:13
A był...był, czy nawet jest. Pan o aparycji ..... coś pomiędzy przedstawiciele m handlowym dżemów domowej roboty a niespełnionym pisarzem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Yyy
+7 # Yyy 2019-11-29 20:06
Sąsiadów pewnie żółć zalewa..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
szarak
+4 # szarak 2019-11-29 22:15
może w tym zastępował ubezpieczyciela na Cerkiewnej albo w ostrzeniu łyżew
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
uu
-12 # uu 2019-11-30 11:10
Najlepiej zrobic potulba mine i ludzie dawac
...a gdzie Oni byli cale zycie? Niczego sie nie dorobili??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sąsiadka
+9 # sąsiadka 2019-11-30 22:42
Cytuję uu:
Najlepiej zrobic potulba mine i ludzie dawac
...a gdzie Oni byli cale zycie? Niczego sie nie dorobili??

Spotkało Ich nieszczęście jakie może dotknąć każdego .
Od ciebie pomocy nie oczekują !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec
+1 # Mieszkaniec 2019-12-01 13:55
Cytuję sąsiadka:
Cytuję uu:
Najlepiej zrobic potulba mine i ludzie dawac
...a gdzie Oni byli cale zycie? Niczego sie nie dorobili??

Spotkało Ich nieszczęście jakie może dotknąć każdego .
Od ciebie pomocy nie oczekują !

Od Zenona niech oczekują . Historia dobrze znana więc nie zaklamujcie rzeczywistości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wyborca
-6 # wyborca 2019-12-02 09:33
Od Zenona to się odczep. Niech oczekuje przede wszystkim od Zdzisława. To taki serdeczny i dobry człowiek, który nie zostawia mieszkańców w potrzebie. Pomógł już wielu biednym czy radnym nawet bardzo biednym przedsiębiorcom , tak biednym, że pomimo udzielonego zabezpieczenia( ponad 5 mln zł) ich inwestycji gminnym lasem upadli.Przy okazji będzie mógł wystąpić w TV i nagrać jakiś clip. On się urodził żeby pomagać, nigdy nikomu nie zaszkodził. Jemu też wielu pomogło, o nich nigdy nie zapomina, zawsze stara się pamiętać o nich i utrzymywać przyjacielskie i serdeczne stosunki. Umie zbliżać ludzi do siebie aby panował między nimi niepowtarzalny klimat. Najważniejsze, że robi to od serca, zupełnie bezinteresownie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi