ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Teresa Pamuła w Komisji Finansów Publicznych oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi


Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Teresa Pamuła będzie pracowała w dwóch sejmowych komisjach - Finansów Publicznych oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przedstawicielka Ziemi Lubaczowskiej w Sejmie zasiadać będzie w Komisji Finansów Publicznych, w której składzie jest 50 posłów. Przewodniczącym tejże komisji jest były minister środowiska Henryk Kowalczyk. Posłanka z Lubaczowa będzie pracować także m.in. z byłą wicewojewodą Ewą Leniart oraz Tadeuszem Cymańskim, który pełni funkcję zastępcy przewodniczącego komisji.

Do zakresu działania Komisji należą sprawy systemu pieniężnego, kredytowego i podatkowego, płac i dochodów, budżetu i planów finansowych państwa, funduszy celowych, agencji i fundacji z udziałem Skarbu Państwa, ubezpieczeń majątkowych oraz ceł i statystyki.

Teresa Pamuła zasiądzie także w Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jej przewodniczącym został Robert Telus z PiS.

Do zakresu działania Komisji należą sprawy rolnictwa, ogrodnictwa, sadownictwa, skupu płodów rolnych, hodowli, spółdzielczości rolniczej, gospodarki i ochrony gruntów rolnych i leśnych, zaopatrzenia wsi i rolnictwa w środki produkcji, w tym melioracji i zaopatrzenia wsi w wodę, przemysłu spożywczego oraz przetwórstwa rybnego, społeczno-zawodowych organizacji rolników i sytuacji socjalno-bytowej ludności wiejskiej; do zakresu działania Komisji należą również sprawy określania kierunków demonopolizacji organów i struktur zajmujących się powyższą działalnością oraz rozwoju i modernizacji infrastruktury wsi oraz problematyka związana z oświatą i doradztwem rolniczym.

Inauguracyjne posiedzenie Sejmu IX kadencji odbyło się 12 listopada.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

siłek
-15 # siłek 2019-11-16 06:01
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stołku dla rolników
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
broszka
+25 # broszka 2019-11-16 06:45
Dokladnie. Rolnicy skakac w górę (oiszła tam gdzie kazali i bedzie podnosic rękę tak jak bedą kazać)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jacke
+4 # Jacke 2019-11-16 14:32
Z taką piękna buzią powinna być chyba aktorką ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sąsiadka
+20 # sąsiadka 2019-11-16 14:52
Cytuję Jacke:
Z taką piękna buzią powinna być chyba aktorką ....

O tak , aktorka z niej niezła !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
+5 # n 2019-11-19 12:36
Cytuję Jacke:
Z taką piękna buzią powinna być chyba aktorką ....

Z którą buzią, tą z plakatu czy tą prawdziwą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ona
-14 # Ona 2019-11-16 17:51
Co za nienawisc kazdy moze brac udzial w wyborach i byc poslem to takie proste
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olaf
+7 # Olaf 2019-11-16 22:41
I jakoś to będzie....... prezes da to cacy


..........a jak nie da to wina nie nasza.Tylko tych co byli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
obserwator
+10 # obserwator 2019-11-17 13:37
... wina Tuska !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krzys
0 # Krzys 2019-11-17 11:02
Przez osiem lat poprzednich rządów.... ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
XL
-7 # XL 2019-11-17 19:05
Nie rozumiem was wszystkich nazekacie marudzicie że nie na nikogo odpowiedzialneg o z powiatu Lubaczowa kiego ale jak jest to dalej źle (Po) rządziło było źle (PiS) wygrał dalej źle ludzie tylko narzekacie zastanówcie się nad sobą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olaf
+13 # Olaf 2019-11-17 22:35
Przepraszam chciałbym aby rozumiano różnice między narzekaniem a racjonalną oceną sytuacji.Tylko tyle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
siłek
+8 # siłek 2019-11-18 06:31
Na Prezydenta jest JAKIŚ KANDYDAT Z POWIATU LUBACZOWSKIEGO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mądry
0 # Mądry 2019-11-18 08:02
Ostatecznie mogę być ja...
Wystarczy ładnie poprosić...
Zmiotę konkurencję !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Finansista
+4 # Finansista 2019-11-18 16:08
Bez doświadczenia to możesz co najwyżej zamiatać klatkę i to trzeba wiedzieć jak xd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
+3 # Ppp 2019-11-19 12:26
Po 89 roku trzeba bylo zrobic tak jak w Rumunii. Kiszczak i Jaruzelski wisieliby na latarniach. Jestem zwolennikiem twardej linii. Krotko i za morde. Po 89 powinnismy budowac Polske od nowa,a taki kiszczak byl wicepremierem,s zefem msw a jaruzel prezydentem. Niejaki aaron szechter okreslil jaruzela czlowiekiem honoru. Trzeba bylo z tymi z sb ,ub, zbrodniarzami zrobic to z Ceausescu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Toja
-1 # Toja 2019-11-19 13:26
Cytuję Ppp:
Po 89 roku trzeba bylo zrobic tak jak w Rumunii. Kiszczak i Jaruzelski wisieliby na latarniach. Jestem zwolennikiem twardej linii. Krotko i za morde. Po 89 powinnismy budowac Polske od nowa,a taki kiszczak byl wicepremierem,szefem msw a jaruzel prezydentem. Niejaki aaron szechter okreslil jaruzela czlowiekiem honoru. Trzeba bylo z tymi z sb ,ub, zbrodniarzami zrobic to z Ceausescu

Racja!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-2 # Ppp 2019-11-19 18:41
Ja interesuje sie historia,nam by sie przydal taki czlowiek jak General Francisco Franco,ktory'po gonil czeqtwona holote albo General Augusto Pinochet. No niestety,ale nie mozna pozwolic na samowolke. Jak mawial filmowy pawlak-w demokracji tez ktos musi dyrygowac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rrr
-1 # Rrr 2019-11-19 19:36
Cytuję Ppp:
Ja interesuje sie historia,nam by sie przydal taki czlowiek jak General Francisco Franco,ktory'pogonil czeqtwona holote albo General Augusto Pinochet. No niestety,ale nie mozna pozwolic na samowolke. Jak mawial filmowy pawlak-w demokracji tez ktos musi dyrygowac


Jaka ty się historią interesujesz? Przez kogo pisaną/manipulo waną
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-2 # Ppp 2019-11-19 23:53
Po pierwsze to nie jestesmy na Ty. A po drugie mam prawo do swojej opinii .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rum
+1 # rum 2019-11-20 08:43
"nie mozna pozwolic na samowolke" Taki Pinochet rzeczywiście nie pozwalał na samowolkę. Wszystkim oprócz siebie. A swoim "krótko i za mordę" zasłużył na powieszenie bez porównania bardziej niż Kiszczak i Jaruzelski. Pinochet po przywróceniu w Chile demokracji też pozostał przy władzy, był głównym dowodzącym armii i dożywotnim senatorem. Jemu wolno było, mimo że zamordował kilka tysięcy Chilijczyków, bo pogonił czerwoną hołotę? To jest moralność Kalego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rum
+5 # rum 2019-11-19 14:54
W Rumunii w grudniu 1989 w czasie obalania "Słońca Karpat" zginęło ponad 1000 osób. U nas chyba od połowy lat 80-tych nie zginął nikt. Poza tym cała ta rewolucja i egzekucja Ceausescu prawdopodobnie były sterowane przez niektórych towarzyszy, którzy potem objęli władzę i oczywiście nie przeprowadzili dekomunizacji ani nie budowali Rumunii od nowa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mim
0 # mim 2019-11-19 19:34
a ty wtedy byłeś już na świecie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-4 # Ppp 2019-11-20 21:14
No to tak samo jak ja odkrylem blad na tablicy Urzedu Miejskiego. Cytuje-w rocznice wolnych wyborow 1989. To jakim cudem prezydentem zostal jaruzelski. Wolne wybory byly ale tylko do Senatu! Dogadali sie przy kanciastym stole i tyle. A drugi przyklad. Mowi sie,ze Tadeusz Mazowiecki byl pierwszym niekomunistyczn ym premierem. Jest to oczywiscie nieprawda,gdyz pierwszym niekomunistyczn ym premierem byl Edward Osóbka Morawski m 1944 r. Stalinowski pacholek ale nhje byl czlonkiem PPR. Formalnie wiec byl bezpartyjny. Zatem mazowiecki jest drugi. Ile jeszcze bedziemy zyc w klamstwie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rrr
0 # Rrr 2019-11-20 22:04
Historyku!!! ( jak już tak się cofasz historycznie) Pierwszym Premierem RP był JĘDRZEJ MORACZEWSKI, członek PPS-D, PPS (podobnie jak Osóbka-Morawski )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
+1 # Ppp 2019-11-21 08:44
Chodzilo mi o czas od 1944 a nie II RP
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wolf