ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez lubaczowskich policjantów

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Lubaczowscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 51-letni mieszkaniec gminy Lubaczów był poszukiwany przez lubaczowski sąd. Chcąc uniknąć zasądzonej kary, nie stawił się do aresztu i od kilku lat ukrywał się poza granicami kraju. Teraz trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie swój wyrok.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadzili poszukiwania za 51-letnim mieszkańcem gminy Lubaczów. Mężczyzna w 2004 r. został skazany na karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata za kradzież drewna. Ponieważ w okresie zawieszenia nie wywiązał się z zasądzonej na rzecz pokrzywdzonego nawiązki w 2007 r. sąd wydał postanowienie o odwieszeniu kary i umieszczeni sprawcy kradzieży w więzieniu. 51-latek nie stawił się w zakładzie karnym i ukrywał się przed organami ścigania przebywając poza granicami kraju. W 2010 r. lubaczowski sąd wydał za nim list gończy.

Prowadzący sprawę policjanci uzyskali informację, że mężczyzna ma przebywa na terenie Lubaczowa. Właśnie tam, został wczoraj zatrzymany.

51-latek trafił do policyjnego aresztu. Został doprowadzony do zakładu karnego, w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.