ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

TVP Rzeszów: Uzdrowisko Horyniec z większym kapitałem zakładowym i większymi perspektywami

fot. Uzdrowisko Horyniec
fot. Uzdrowisko Horyniec

fot. Uzdrowisko Horyniec

Zarząd województwa podkarpackiego po raz kolejny zdecydował podnieść kapitał zakładowy Uzdrowiska Horyniec. Wicemarszałek Piotr Pilch mówił, że rozwój spółki przekładający się na rozwój tej części regionu jest jednym z priorytetów samorządu województwa. W Uzdrowisku powstaje obecnie nowy obiekt - kliniczne centrum diagnostyczno - terapeutyczne finansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego. Zobaczcie reportaż TVP Rzeszów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

rodo
+16 # rodo 2019-09-24 06:36
i dalej Pamułowa.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
??
-21 # ?? 2019-09-24 07:43
a dlaczego ma jej nie być?? Jest osobą publiczną, zaangażowaną, ma siedzieć w domu na kanapie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ADA
+14 # ADA 2019-09-24 15:54
Cytuję ??:
a dlaczego ma jej nie być?? Jest osobą publiczną, zaangażowaną, ma siedzieć w domu na kanapie?


Ma siedzieć! ale w pracy! a nie promować sie w TV
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nowy
-11 # nowy 2019-09-25 10:24
jest radną sejmiku wojewódzkiego, dlatego ma prawo a nawet obowiązek się angażować! a tak na marginesie, czy w Lubaczowie i okolicy działa również jakaś grupa hejterska opozycji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
As
+20 # As 2019-09-24 08:34
Za chwilę to ci celebryci będą sami tam pracować, ludzie tam pracują za najniższą krajową ledwo wiążą koniec z końcem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bolek
+23 # bolek 2019-09-24 10:21
O WŁAŚNIE !, MOŻE SZANOWNA PANI PAMUŁA ZAJĘŁA BY SIĘ LOSEM ROBOTNIKÓW PPU KTÓRZY TO RYPIĄ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ W NIEDZIELE I DNI ŚWIĄTECZNE RÓWNIEŻ .ŁADNIE SIĘ PANIE PREZENTUJE NA TLE UZDROWISKA - MOŻE TAK FOTKA LUB JAKIŚ WYWIADZIK Z PRACOWNIKAMI - CZY MOŻE DO TEGO PANI JEST ZA MALUTKA ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gość
-5 # gość 2019-09-25 16:33
Cytuję bolek:
O WŁAŚNIE !, MOŻE SZANOWNA PANI PAMUŁA ZAJĘŁA BY SIĘ LOSEM ROBOTNIKÓW PPU KTÓRZY TO RYPIĄ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ W NIEDZIELE I DNI ŚWIĄTECZNE RÓWNIEŻ .ŁADNIE SIĘ PANIE PREZENTUJE NA TLE UZDROWISKA - MOŻE TAK FOTKA LUB JAKIŚ WYWIADZIK Z PRACOWNIKAMI - CZY MOŻE DO TEGO PANI JEST ZA MALUTKA ?


Niestety, ale Pani Pamuła nie zarządza Uzdrowiskiem, Uzdrowisko ma swój Zarząd, to do niego powinny być pretensje. No i oczywiście jest właściciel, czyli Marszałem, dlaczego winy nie ponosi Marszałek, czy Zarząd, a ma ponosić osoba, która... jest przegłosowywana ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ADA
0 # ADA 2019-09-25 17:52
Nie żartuj, w sejmie pewnie bedzie miala wiekszą siłę przebicia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lub
+5 # lub 2019-09-25 18:04
Cytuję ADA:
Nie żartuj, w sejmie pewnie bedzie miala wiekszą siłę przebicia

Mam nadzieję,że nie będzie miała siły przebicia,bo nie będzie posłem.Skoro nic nie może to po co była i się wypowiada.Kampa nie sobie robi w godzinach pracy,poza tym widzę że niezłe pisiorskie przekręty robią w tym uzdrowisku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gość
+1 # gość 2019-09-25 20:24
Jedna osoba nie jest w stanie przekonać całego apartu w urzędzie Marszałkowskim, że coś jest nie tak, nie róbmy ze sprawy problemu z kosmosu, któremu jest winna jedna osoba. To kwestia Pani Szmit Rodziewicz, która trzyma łapę na powiecie i robi co się da, by nie było stąd posła a głosy na nią szły. To jest odpowiedź na wasze problemy. A jednocześnie,,, tak wygląda polityka, zarzyna się kogoś, kto może komuś zagrozić, matnia polityczna. Oficjalnie się lubią, a nieoficjalnie w partii bardziej się by pożarli niż Kaczyński ze Schetyną. Stołek :D STOŁEK!! się liczy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bolek
0 # bolek 2019-09-28 06:58
Przecież tak bardzo leży jej na sercu dobro mieszkańców i regionu - he he , z resztą pełniona funkcja w sejmiku , oraz wcześniej w radach nadzorczych do czegoś chyba zobowiązuje - czyż nie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kis
+18 # kis 2019-09-24 11:23
W uzdrowisku pracownik się nie liczy.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Janek
-3 # Janek 2019-09-25 07:53
Do będą mu tu się pracownik liczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jacek
+3 # Jacek 2019-09-26 07:57
Cytuję kis:
W uzdrowisku pracownik się nie liczy.....

W Befamie z pracownikiem się liczą , dobrze płacą, tam do roboty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
#Wit
-15 # #Wit 2019-09-24 15:34
Nikt nikogo tam na siłę nie trzyma. Przestańcie narzekać, zmieńcie pracę i po sprawie, pewnie gdzieś tam płacą lepiej. Acha i jeszcze jedno, PPU to przestało istnieć w 1999 roku z tego co mi wiadomo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bolek
0 # bolek 2019-09-24 15:47
Ale żeś mondry wit !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ADA
-8 # ADA 2019-09-24 15:56
Cytuję bolek:
Ale żeś mondry wit !


acha?????/// matole aha!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ADA
-10 # ADA 2019-09-24 15:57
mondry??? mądry!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+6 # Ama 2019-09-25 10:55
Najwazniejsze w tym wszystkim jest to, że Horyniec dostaje pieniądze i się rozwija. Na tym wszyscy skorzystaja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Siołek