ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

80. rocznica nalotu na stację kolejową w Werchracie [ZDJĘCIA]

fot. Krystian Kłysewicz
fot. Krystian Kłysewicz

fot. Krystian Kłysewicz

W niedzielę mieszkańcy wsi Werchrata oraz osoby zainteresowane upamiętnili 80 rocznicę niemieckiego nalotu na skład kolejowy podczas którego zginęło 122 osoby: żołnierze, kolejarze i osoby cywilne.

O 11:00 odprawiona została uroczysta msza święta w kościele w Werchracie a później przy pomniku odbyła się krótka uroczystość z przemówieniami, składaniem kwiatów oraz montażem słowno muzycznym przygotowanym przez uczniów Szkoły Podstawowej z Horyńca - Zdroju.

Zdjęcia: Krystian Kłysewicz

Obchody Werchrata 0.jpgObchody Werchrata 1.jpgObchody Werchrata 2.jpgObchody Werchrata 3.jpgObchody Werchrata 4.jpgObchody Werchrata 5.jpgObchody Werchrata 6.jpgObchody Werchrata 7.jpgObchody Werchrata 8.jpgObchody Werchrata 9.jpgObchody Werchrata 10.jpgObchody Werchrata 11.jpgObchody Werchrata 12.jpgObchody Werchrata 13.jpgObchody Werchrata 14.jpgObchody Werchrata 15.jpgObchody Werchrata 16.jpgObchody Werchrata 17.jpgObchody Werchrata 18.jpgObchody Werchrata 19.jpgObchody Werchrata 20.jpgObchody Werchrata 21.jpgObchody Werchrata 22.jpgObchody Werchrata 24.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.