ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Zderzenie dwóch aut w Oleszycach. Utrudnienia w ruchu


Dzisiaj po godzinie 10:00 nieopodal stacji Auto Test w Oleszycach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracują służby ratunkowe.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

super
+13 # super 2019-08-02 10:41
super news - dwa zdania i dwa zdjęcia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
☺
-2 # 2019-08-02 11:35
Kierujący Mazdą nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Mazdą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Worek
-9 # Worek 2019-08-02 13:05
A co to strażacy maja dwa typy ubrań? Całe czarne lub żółto-czarne? Pierwszy raz coś takiego widzę. W Warszawie maja całe czarne lub żółte, ale żółto-czarne? Takie rzeczy tylko na Podkarpaciu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mądrzejszy od ciebie
+6 # Mądrzejszy od ciebie 2019-08-02 15:16
Cytuję Worek:
A co to strażacy maja dwa typy ubrań? Całe czarne lub żółto-czarne? Pierwszy raz coś takiego widzę. W Warszawie maja całe czarne lub żółte, ale żółto-czarne? Takie rzeczy tylko na Podkarpaciu

Witam. Chciałbym zapytać głupi czy głupszy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
M
+10 # M 2019-08-02 21:35
Robi Ci dużą różnicę czy ze zgniecionego samochodu wyciąga Cię strażak w czarnym stroju czy w żółtym, żółto czarnym, czy nawet różowym? Jeśli tak samo chronią one strażaków to jak dla mnie mogą mieć nawet różowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pebe
+2 # Pebe 2019-08-04 07:58
Cytuję Worek:
A co to strażacy maja dwa typy ubrań? Całe czarne lub żółto-czarne? Pierwszy raz coś takiego widzę. W Warszawie maja całe czarne lub żółte, ale żółto-czarne? Takie rzeczy tylko na Podkarpaciu

Ty faktycznie jesteś pusty wór.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
-5 # maria 2019-08-02 13:42
Komuś coś się stało?

prywatne-pozyczki.com.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
stało się
+1 # stało się 2019-08-02 19:17
ktoś wziął pożyczkę i się zwiesił, durna babo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi