ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wybory Parlamentarne: Marek Kuchciński jedynką na liście PiS w naszym okręgu

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński fot. archiwum zlubaczowa.pl
Marszałek Sejmu Marek Kuchciński fot. archiwum zlubaczowa.pl

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński fot. archiwum zlubaczowa.pl

W piątek (13.07) prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przedstawił na konferencji prasowej jedynki list swojej partii. Z okręgu krośnieńskiego, w skład którego wchodzi powiat lubaczowski listę rządzącej partii do sejmu będzie otwierał Marek Kuchciński.

Marek Kuchciński posłem jest od 2001 roku. Od wielu lat jest jednym z czołowych postaci Prawa i Sprawiedliwości. Od początki kadencji sprawuje funkcję Marszałka Sejmu. Jako parlamentarzysta i Marszałek Sejmu wielokrotnie odwiedzał nasz powiat. 

– Przy intensywnej pracy powtórka z wyborów do Parlamentu Europejskiego jawi się jako całkiem realna. Przygotowywany jest dobry program, który odpowiada na oczekiwania obywateli, także mieszkańców Podkarpacia. Po decyzjach i prezentacji jedynek widać wieloletnią konsekwencję – jeżeli realizujemy program w poszczególnych etapach, to do każdego etapu potrzebni są nowi ludzie. I teraz na jedynkach mamy wielu nowych, raczej młodych, ludzi – powiedział marszałek Sejmu Marek Kuchciński dla TVP po ogłoszeniu przez Jarosława Kaczyńskiego "jedynek" na listach.

Pozostałe miejsca na listach Prawa i Sprawiedliwości będą zatwierdzane w środę. Prawdopodobną dwójką z naszego okręgu będzie posłanka Anna Szmidt-Rodziewicz. Z nieoficjalnych informacji wynika także, że w wyborach będzie startować także wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego Teresa Pamuła. 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.