ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wójt Gminy Lubaczów poszukuje pracowników

Jest praca w Urzędzie Gminy Lubaczów. Wójt tamtejszej gminy Wiesław Kapel ogłosił nabór na trzy stanowiska urzędnicze.

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby zostać urzędnikiem to macie szansę spróbować zrealizować swoje cele, bowiem w Urzędzie Gminy Lubaczów poszukują trzech pracowników na niżej wymienione stanowiska:

- młodszy referent w Referacie Infrastruktury Komunalnej i Rolnictwa

- referent w Referacie Finansowym

- kierownik w Referacie Organizacyjnym i Oświaty

Wszystkie informacje na temat naboru na te stanowiska znajdziecie pod tymi linkami:

http://lubaczow.com.pl/pobierz.php?id=1;17;3856;c84028041766eea8ba36d2542e659960;pdf;37045

http://lubaczow.com.pl/pobierz.php?id=1;17;3855;746db9043b21a3c8b89ea14439fb166c;pdf;37044

http://lubaczow.com.pl/pobierz.php?id=1;17;3854;8e0902d89026a119fc6c4b4111d50878;pdf;37043

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ama
+3 # Ama 2019-06-25 22:04
Ciekawe jakie kryteria, może się xałapię
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PAN KRACY
+18 # PAN KRACY 2019-06-26 08:13
Cytuję Ama:
Ciekawe jakie kryteria, może się xałapię

Lepiej idź do Lidla tam mniej wymagają i zdecydowanie lepiej płacą. Pozdrawiam były na szczęście pracownik tego wspaniałego urzędu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pio
+3 # Pio 2019-06-25 22:45
Jaki typ urody jest perforowany na wyżej wymienione stanowisko i czy pisior ma dodatkowy punkt ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
BR
+7 # BR 2019-06-26 05:00
Nie używaj słów których nie rozumiesz :) Perforowany to masz mózg!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dr
+8 # Dr 2019-06-26 22:21
Cytuję BR:
Nie używaj słów których nie rozumiesz :) Perforowany to masz mózg!

Ewidentny brak mózgu u ciebie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-11 # polak2010 2019-06-25 23:39
Może nie będzie jak za Platformy Obywatelskiej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rozwijacz
+8 # Rozwijacz 2019-06-26 07:56
To znaczy jak, gdzie, w jakim temacie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Maciej
+21 # Maciej 2019-06-26 07:31
A będzie i więcej ! Uciekają z GL ludzie i kolejni w kolejce. Nie chcą juz pracować w takich warunkach. Pan wójt sie w końcu ma zamiar obudzić ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pan Jan P.
+29 # Pan Jan P. 2019-06-26 08:10
Cytuję Maciej:
A będzie i więcej ! Uciekają z GL ludzie i kolejni w kolejce. Nie chcą juz pracować w takich warunkach. Pan wójt sie w końcu ma zamiar obudzić ?!

LUDZIE MAJĄ DOSYĆ I DLATEGO ZMIENIAJĄ PRACĘ I JAK TAK DALEJ BEDZIE WYGLĄDAŁO PODEJŚCIE PANA WÓJTA DO PRACOWNIKÓW TO ZOSTANIE SAM W TYM URZĘDZIE!!! WYSOKIE WYMAGANIA I NISKIE ZAROBKI, A Z NIEWOLNIKA NIE BEDZIE DOBREGO PRACOWNIKA!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nie czuje gdyhejtuje
-11 # nie czuje gdyhejtuje 2019-06-26 10:08
kto cie tam trzyma na siłe?
jakby co moge podesłać wzór wypowiedzenia umowy o prace.
A zapomniałem, trzeba coś potrafić jeszcze...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ha ha ha
-5 # ha ha ha 2019-06-26 14:39
Cytuję nie czuje gdyhejtuje:
kto cie tam trzyma na siłe?
jakby co moge podesłać wzór wypowiedzenia umowy o prace.
A zapomniałem, trzeba coś potrafić jeszcze...

Żebym ja tobie czegoś nie podesłał ha ha ha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Maciej
+20 # Maciej 2019-06-27 10:21
Wypowiedzenia umowy w najbiedniejszym powiecie w kraju ?! Kpina. Jak szef zarabiający 10 tys miesięcznie oderwany od rzeczywistości , z wielkimi wymaganiami może rozumieć pracownika starającego się przetrwać za najniższa krajową?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bolek
-11 # Bolek 2019-06-27 08:36
Nie rozumie z czego ma się obudzić,daje pracę w urzędzie dobra , dobrze płaci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ktoś
+6 # Ktoś 2019-06-26 10:54
To znaczy, że cała rodzina już obsadzona i trzeba obcych brać? A może to tak dla pozorowów szukamy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Miś
+10 # Miś 2019-06-26 17:47
Tylko dla pozorów :( wszystko już obstawione
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
były
+18 # były 2019-06-26 12:38
dobry Boże....... to trzeba pracować chwilę w tej instytucji żeby zrozumieć co tam się dzieje.....karm a wraca.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
+15 # demos 2019-06-26 23:00
ciekawa sytuacja w tym urzedzie gminy...mieszka ńców coraz mniej, a urzędników coraz wiecej!..jak pamietam gdy mieszkańców bylo 11 tys....urzędnik ów było dwa razy mniej! im mniej mieszkańców , tym wiecej urzedasów...pop leczników wójta!,,wójt buduje sobie pisuarowska strategie na wybory, jeden urzędnik to wraz z rodziną min, 30 głosów!!a wy mieszkańcy gminy za to płaccie w postaci tych wysokich podatków....tak włodarz dba o swoje pobory, które rada gminy nieraz doprowadziła do poborów prezydenta Rzeszowa....smi eszne ale prawdziwe....ja k sie ma takich radnych...nawet kosmitami ich nie nazwe!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec Lisich J
-19 # Mieszkaniec Lisich J 2019-06-27 08:28
Pan Kapel to najlepszy wójt w Powiecie Lubaczowskim, pracowity, uczciwy, dobry gospodarz zasługuje na dobre wynagrodzenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ha ha ha
+15 # Ha ha ha 2019-06-28 09:15
Cytuję Mieszkaniec Lisich J:
Pan Kapel to najlepszy wójt w Powiecie Lubaczowskim, pracowity, uczciwy, dobry gospodarz zasługuje na dobre wynagrodzenie.

A JEGO PRACOWNICY TO NIE PRACUJĄ I NIE SĄ UCZCIWI, ZE KARZE IM PRACOWAĆ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ LU NIE WIELE WIĘCEJ?????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ha ha ha
+11 # Ha ha ha 2019-06-28 09:16
Cytuję Mieszkaniec Lisich J:
Pan Kapel to najlepszy wójt w Powiecie Lubaczowskim, pracowity, uczciwy, dobry gospodarz zasługuje na dobre wynagrodzenie.

NIECH SAM PRZEZ ROK LUB DWA LATA ZACZNIE PRACOWAĆ ZA 1650 ZŁOTYCH TO MOŻE COŚ W KOŃCU ZROZUMIE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
+8 # demos 2019-06-28 21:50
po komentarzach chyba widac,że jeden z najgorszych...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
+21 # demos 2019-06-26 23:12
Gmina Lubaczów ...ostatnie miejsce w powiecie wsród uczniów , którzy pozytywnie zaliczyli egzaminy! to cóz robia dyrektorzy szkół w Lisich Jamach, Młodowie i Baszni? przeciez to wstyd....pamiet am czasy gdy gmina była w czołówce non-stop!czym zajmuja się ci dyrektorzy? głupotami?...pr zeciez tu trzeba pomyslec o wymianie, a nie tylko pracowac nad własnym wizerunkiem ze zdjeciami z posłanka!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
an
-11 # an 2019-06-27 14:55
Prawda jest taka, że wszędzie brakuje ludzi do pracy :) a że gmina się rozwija i wójt jest wymagający to jest jak jest. Można się go czepiać ale od 6 jest w pracy i wychodzi po 16. Która gmina w okolicy ma coś podobnego do kresowej ? Albo otworzyła kopalnie ?
Która gmina ma dla mieszkańców działki po 3 tyś za ar, gdzie cena rynkowa to minimum 4,5-5 tyś ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
były
+18 # były 2019-06-27 16:40
Cytuję an:
Prawda jest taka, że wszędzie brakuje ludzi do pracy :) a że gmina się rozwija i wójt jest wymagający to jest jak jest. Można się go czepiać ale od 6 jest w pracy i wychodzi po 16. Która gmina w okolicy ma coś podobnego do kresowej ? Albo otworzyła kopalnie ?
Która gmina ma dla mieszkańców działki po 3 tyś za ar, gdzie cena rynkowa to minimum 4,5-5 tyś ?

można się rozwijać i można wymagać,ale trzeba tez się szanować....... .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tak
+7 # Tak 2019-06-29 21:44
Właśnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
były
+13 # były 2019-06-27 16:43
an,prawdopodobn ie jesteś jednym z pracowników Pana Wójta,ładnie piszesz.....naw et bardzo ładnie.....ale na pewno tez wiesz jak pracują pewne ,,odnogi ''Gminy......ur lopy,delegacje, brak samochodu służbowego na każdym kroku....więc przestań zachwalać....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ha ha ha
+12 # Ha ha ha 2019-06-28 09:17
Cytuję an:
Prawda jest taka, że wszędzie brakuje ludzi do pracy :) a że gmina się rozwija i wójt jest wymagający to jest jak jest. Można się go czepiać ale od 6 jest w pracy i wychodzi po 16. Która gmina w okolicy ma coś podobnego do kresowej ? Albo otworzyła kopalnie ?
Która gmina ma dla mieszkańców działki po 3 tyś za ar, gdzie cena rynkowa to minimum 4,5-5 tyś ?

A W KTÓREJ GMINIE URZĘDNICY SĄ TAK MOCNO OBCIĄŻENI PRACĄ I TAK MAŁO ZARABIAJĄ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
+10 # demos 2019-06-28 22:05
Ale głupoty, informuję cię czcigodny ..an...że są gminy , które oferuja działki darmo!!.,..no cóż skoro zarabia się jak na warunki lubaczowskiego powiatu ekstra pieniądze...to niestety tak trzeba pracowac!..gdzi e gmina się rozwija?? w długach?? na 100% to są rekordy zadłużalności gminy , na mieszkańca przypada około 3,500 zł...gdzie było...100 złotych...czym ty sie chwalisz kresowa?? to pochwal sie podatkami w stosunku do dochodu mieszkańca!!... najbiedniejszy powiat w całej Polsce płaci jedne z najwyższych podatków i to jest ok?...kresowa komu daje pieniazki?...gm inie czy dzierzawcy?? a co miało byc??...przeczy taj sobie czym w słowach wójta miała byc kresowa w 2010 roku , a czym jest dzisiaj!! 2 rózne wizje!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
BR
-7 # BR 2019-06-29 08:03
Działki za darmo? Co jeszcze k...a za darmo? Może wójt powinien ci dom postawić? Gmina się nie rozwija? Ślepy jesteś czy tylko niedorozwinięty ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
+10 # demos 2019-06-29 00:00
A co do działek w tych okazyjnych cenach....cieka we, dlaczego sprzedaja sie latami i sprzedac nie moga?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ha ha ha
0 # ha ha ha 2019-07-01 11:03