ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Na lubaczowskim targowisku ponownie odbędzie się Giełda Rzeczy Używanych

fot. lubaczow.pl
fot. lubaczow.pl

fot. lubaczow.pl

W ramach Dni Lubaczowa 16 czerwca na lubaczowskim targowisku ponownie zostanie zorganizowana Lubaczowska SHOPA – Giełda Rzeczy Używanych.

O zorganizowaniu kolejnej edycji UM poinformował na swojej stronie internetowej:

Osoby, które cenią dawne rzemiosło lub kochają vintage powinny w niedzielę, 16 czerwca przyjść na Targowisko Miejskie „Mój Rynek” przy ul. Handlowej. Od godz. 10:00 będzie można przywołać swojego ducha odkrywcy i znaleźć wymarzony przedmiot do swojego wnętrza, bo rusza Lubaczowska SHOPA – Giełda Rzeczy Używanych.

Warto zainspirować się mnogością rzeczy, jakie proponowane są na Lubaczowskiej SHOPIE. Na blatach targowiska znaleźć będzie można niemalże wszystko - od używanych staroci po cenne bibeloty. Pojawić się mogą lampy, zegary, monety, znaczki, figurki, stare radioodbiorniki, zabytkowe meble, biżuteria, wyroby z porcelany i brązu, rękodzieło, a także ubrania i wiele innych rzeczy, bo giełda jest propozycją nie tylko dla zawodowych wystawców, ale także dla kolekcjonerów, zbieraczy i mieszkańców, dlatego warto przetrząsnąć swoje strychy i domowe zakamarki w poszukiwaniu rzeczy, które chce się sprzedać lub oddać innym. Wydarzenie jest częścią Dni Lubaczowa. - czytamy na stronie lubaczow.pl

Dla kupujących, jak i sprzedających wstęp bezpłatny. Bezpłatna, lecz nieobowiązkowa, jest również rezerwacja stanowisk. Wystarczy zadzwonić do Biura Promocji i Informacji (16 632 80 10 wew. 44). Osoby, które nie chcą wcześniej rezerwować blatów, mogą także znaleźć wolne miejsce, wystawić rzeczy i sprzedawać.

fot. lubaczow.pl

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.