ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W niedzielę w Lubaczowie konwencja Prawa i Sprawiedliwości

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

W najbliższą niedzielę w hali sportowej MOSiR w Lubaczowie odbędzie się powiatowa konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości, podczas której zostanie zaprezentowany program wyborczy PiS na nadchodzące wybory do Parlamentu Europejskiego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ja234
+8 # Ja234 2019-05-09 17:35
Nie rozumiem, PiS jak i ich zwolennicy narzekają na Unię i wszystko co z Nią związane, bufetowa Pawłowicz mówi że flaga Unii to " szmata " Nieudacznik Szydło usuwala flagi a teraz jak koryto w zasięgu to jeżdżą i mówią ile to oni dla Polski zdobędą, teraz już Unia mniam, tak ? Obłuda i chamstwo. Mam nadzieję że jak przejadą się po naszych cudownych drogach to im protezy wylecą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Real5
-4 # Real5 2019-05-10 08:15
Nie obrażaj ludzi PiS dba o zwykłych ludzi w Polsce to tez będzie dbał w Unii a nie jak PO i PSL donoszą na Polske czy oni reprezentują państwo polskie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
suwałki
+6 # suwałki 2019-05-10 10:17
Cytuję Real5:
Nie obrażaj ludzi PiS dba o zwykłych ludzi w Polsce to tez będzie dbał w Unii a nie jak PO i PSL donoszą na Polske czy oni reprezentują państwo polskie?

"oni" reprezentują tylko swoje chore ambicje dotyczące przejęcia władzy w Polsce za wszelką cenę i wszystkimi dostępnymi metodami nawet donoszeniem na swój kraj gdzie tylko można. Ta sfołocz nie ma żadnych wartości moralnych oraz ambicji, jest tylko odsunięcie PiS od władzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-3 # n 2019-05-10 15:01
Cytuję suwałki:
Cytuję Real5:
Nie obrażaj ludzi PiS dba o zwykłych ludzi w Polsce to tez będzie dbał w Unii a nie jak PO i PSL donoszą na Polske czy oni reprezentują państwo polskie?

"oni" reprezentują tylko swoje chore ambicje dotyczące przejęcia władzy w Polsce za wszelką cenę i wszystkimi dostępnymi metodami nawet donoszeniem na swój kraj gdzie tylko można. Ta sfołocz nie ma żadnych wartości moralnych oraz ambicji, jest tylko odsunięcie PiS od władzy.

PIS już ma władzę.Na Polskę donoszą inni,domyślam się ,że Twoi idole.Jak chcesz to głosuj na wolnościowców i demokratów w stylu Cimoszewicza czy Czarzastego.Nie jestem wyznawcą PIS ,ale nie lubię jak ktoś odwraca bezczelnie kota ogonem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Scotti
+16 # Scotti 2019-05-10 16:54
Ja jakoś nie widzę żeby PiS dbał o ludzi, przekupuje ich 500+, a ludzi nie świadomi się cieszą nie myśląc o tym żeby dostać te 500 w podatkach muszą oddać 1500
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
suwałki
+4 # suwałki 2019-05-10 08:28
Kiedy i gdzie narzekali na UE, jedyne co mi się nasuwa na myśl ,to przeprowadzenie referendum o pozostaniu w UE, które proponował ten nieudacznik Schetyna jemu się coś nie podobało. Nikt z PiS nie narzekał na nasze członkostwo w strukturach europejskich a jedynie na fakt traktowania naszego kraju przez niektórych urzędników z Brukseli którym nie podoba się władza w Polsce. Poczytaj troszkę zanim coś napiszesz, nigdy partia PiS nie była przeciwna naszemu członkostwu w UE Jesteśmy i będziemy w tych strukturach czy to się podoba takim cymbałom jak Tusk , Timmermans czy innym. A po wyborach zobaczymy kto będzie miał więcej do powiedzenia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
imagine
+8 # imagine 2019-05-10 10:01
A Prezydent Duda mówił o wyimaginowanej wspólnocie. Przy okazji - jakoś nagle oceny komentarzy zmieniły się na jedynie słuszne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mel
-12 # Mel 2019-05-09 22:14
Jak obstawiacie wynik? Jest tylko 3 mandaty z podkarpacia o ilę się nie mylę. A tylu chętnych ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Emma
0 # Emma 2019-05-09 22:18
Ekstra. Kolejne spotkanie. Może w końcu się dowiemy kiedy będzie dobra droga do Lubaczowa. Chyba, że dalej będzie mowa o 500 plus. Swoją drogą co to ma wspólnego z Parlamentem Europejskim to nie wiem. Ta piątka pod eurowybory to trochę śmieszna sytuacja. Obiecujemy wam 500 plus w kraju i za to głosujcie na naszych do wyjazdu z tego kraju hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sio
-8 # sio 2019-05-09 22:25
Cytuję Emma:
Ekstra. Kolejne spotkanie. Może w końcu się dowiemy kiedy będzie dobra droga do Lubaczowa. Chyba, że dalej będzie mowa o 500 plus. Swoją drogą co to ma wspólnego z Parlamentem Europejskim to nie wiem. Ta piątka pod eurowybory to trochę śmieszna sytuacja. Obiecujemy wam 500 plus w kraju i za to głosujcie na naszych do wyjazdu z tego kraju hehe

[ name="Emma"]Eks tra. Kolejne spotkanie. Może w końcu się dowiemy kiedy będzie dobra droga do Lubaczowa. Chyba, że dalej będzie mowa o 500 plus. Swoją drogą co to ma wspólnego z Parlamentem Europejskim to nie wiem. Ta piątka pod eurowybory to trochę śmieszna sytuacja. Obiecujemy wam 500 plus w kraju i za to głosujcie na naszych do wyjazdu z tego kraju hehe

Wy 500+ a My 50000+
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Januszex
-2 # Januszex 2019-05-09 22:25
Chciałbym żeby wyszedł chociaż
jeden kandydat spoza podkarpackiego układu pis-po. Tak naprawdę to przerzucają się tylko wzajemnie pretensjami a jak już zamienią się na stołkach to robią to samo co poprzednicy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kaczuszka
+4 # kaczuszka 2019-05-11 20:33
Trzeba głosować na Konfederację.
PiS i PO to jedna klika, jedni to socjaliści pobożni, drudzy socjalisci bezbozni. Resztą się nie różnią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krzysztof
-12 # Krzysztof 2019-05-10 07:24
Już mnie to wkurza...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kik
+28 # kik 2019-05-10 10:38
Rządy pis to szczucie ludzi przeciwko sobie przez tuby propagandowe tvp i tvp info, i coraz większa drożyzna w sklepach, ceny szybują w górę praktycznie co tydzień. Dają, a potem zabierają, co mi z 500 +, emerytury+, jak wszystko drożeje, i na to samo wychodzi. No ale przecież trzeba z czegoś pokryć koszty kiełbasy wyborczej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-3 # n 2019-05-10 14:45
Tylko Braun.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
+6 # ja 2019-05-11 17:10
wzajemna adoracja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Orion
+2 # Orion 2019-05-12 21:20
Tylko Konfederacja!!! !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi