Politycy PiS zapraszają na spotkania w Starym Dzikowie, Cieszanowie oraz Wielkich Oczach


W sobotę oraz niedziele przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości spotkają się z mieszkańcami Starego Dzikowa, Cieszanowa oraz Wielkich Oczu.

Weekendowy cykl spotkań z politykami Prawa i Sprawiedliwości rozpocznie się w Centrum Edukacji Ekologicznej w Cieszanowie w sobotę o godzinie 16:00. Następnie o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie z mieszkańcami Wielkich Oczu, w tamtejszej świetlicy. Dzień później w niedzielę o godz. 17:00, w Gminnym Ośrodku Kultury politycy PiS porozmawiają z mieszkańcami Starego Dzikowa.

W spotkaniach uczestniczyć będą posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz, wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego Teresa Pamuła oraz starosta lubaczowski Zenon Swatek.

W trakcie spotkań z mieszkańcami politycy Prawa i Sprawiedliwości zaprezentują założenia tzw. „Piątki Kaczyńskiego” oraz poinformują o bieżących inwestycjach, a także tych, które zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych latach.

Nowa "piątka" PiS to propozycja rządu Prawa i Sprawiedliwości skierowana zarówno do starszych jak i młodszych polaków. Projekt zakłada m.in. rozszerzenie programu 500+ na pierwsze dziecko, "trzynastkę" dla emerytów, a zwolnienie z płacenia podatku PIT pracowników przed 26 rokiem życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: