Sukces Projektu #nieIDEALNI. Otrzymali Złotego Wilka!


Stworzony i realizowany przez młode osoby z powiatu lubaczowskiego Projekt #nieIDEALNI, uznany najlepszym projektem społecznym w Polsce w kategorii: wydarzenie publiczne.

24 kwietnia miał miejsce Wielki Finał Zwolnionych z Teorii, ogólnopolskiej olimpiady, organizowanej przez Social Wolves, w ramach której projekt był tworzony. Pomimo młodego wieku, w pełni niezależnie od szkoły czy innych instytucji, trójka młodych osób: Mateusz Skibicki (założyciel projektu), Jakub Weber oraz Bartosz Szpond postanowili walczyć z niską samooceną wśród młodzieży oraz zachęcić ich do życia z pasją. Współpraca z 40 partnerami, 4500 zł budżetu, ponad 35 - tysięczny zasięg projektowy to tylko niektóre mierniki skali projektu. Aż 445 uczestników wzięło udział w organizowanych wydarzeniach. Skrótowo przypominając czego działania dotyczyły warto przejść do Wielkiego Finału w Warszawie!

Wśród prezesów, czy przedstawicieli największych frim w Polsce oraz za granicą (Google, Coca Cola, Dove, Totalizator Sportowy, Biedronka, Allegro i wiele innych), bądź znanych osobistości (m.in.: podsekretarz Kancelarii Prezydenta RP, Ambasador Stanów Zjednoczonych, prezes Social Wolves), byli tam również #nieIDEALNI! I to w wielkim stylu. Projekt miał swoje własne stoisko, gdzie skład prezentował wszystkim chętnym osobom swoje działania oraz osiągnięcia. Oprócz tego Projekt zakwalifikował się do Pitch Contest, konkursu na najlepsze przedstawienie projektu przez całą społecznością oraz ludźmi biznesu, administracji, nauki, sportu itd. . Chłopaki przeszli do ćwierćfinałów oraz półfinałów, będąc w grupie 15 najlepszych projektów Pitch Contest. Oprócz tego założyciel projektu brał udział w Speed Networkingu, czyli indywidualym spotkaniu z przedstawicielami przybyłych firm, partnerów Zwolnionych z Teorii. Jednak tym, co najważniejsze była część oficjalna, podczas której rozdano Złote Wilki! Projekt #nieIDEALNI był jednym z tych, które ten tytuł otrzymały. Jest on najlepszym wydarzeniem publicznym w Polsce 2019.

Jak podkreślają organizatorzy, sukces jest przykładem dla wszystkim firm i osób dorosłych, że młody człowiek może stworzyć wspaniałe rzeczy, zmieniając środowisko, pomagając innym i działając na równi z nimi.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: