ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W piątek w Lubaczowie Droga Krzyżowa w intencji Ojczyzny

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum.
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum.

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum.

Jutro (12.04) ulicami Lubaczowa przejdzie Droga Krzyżowa połączona z modlitwą w intencji Ojczyzny.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Nela
+7 # Nela 2019-04-11 23:02
W intencji ojczyzny..... taaaaaa....

a już miałam iść...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Qwerty
-7 # Qwerty 2019-04-12 05:21
A co złego jest w tym iż w intencji Ojczyzny? Może w intencji Unii europejskiej? I tu Wam podam ciekawy przykład. Cytat-tylko orientacja europejską i zjednoczona Europa może uratować Polskę. Koniec cytatu. Kto to powiedział? Tusk? Schetyna? Koalicja europejska? nie! Przeszło 80 lat temu niejaki dr. Joseph Goebbels! Skąd chłop wiedział wtedy? Normalnie wizjoner. A ja w intencji Ojczyzny wezmę udział w tym przedsięwzięciu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
czarnoksiężnik
+8 # czarnoksiężnik 2019-04-12 06:44
Cytuję Qwerty:
A co złego jest w tym iż w intencji Ojczyzny? Może w intencji Unii europejskiej? I tu Wam podam ciekawy przykład. Cytat-tylko orientacja europejską i zjednoczona Europa może uratować Polskę. Koniec cytatu. Kto to powiedział? Tusk? Schetyna? Koalicja europejska? nie! Przeszło 80 lat temu niejaki dr. Joseph Goebbels! Skąd chłop wiedział wtedy? Normalnie wizjoner. A ja w intencji Ojczyzny wezmę udział w tym przedsięwzięciu


Ja też wezmę udział w tej mszy, zgadzam się z Tobą, ja do tej intencji dołożę swoją, by nasza ojczyzna była wolna od pedofili w kościele, od zakłamania, fałszu obłudy, by nigdy ktoś kto nie postępuje według dekalogu nie próbował nauczać innych jak mają żyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Qwerty
+9 # Qwerty 2019-04-12 06:51
Zgadzam się. Winni okropnych czynów powinni ponieść surową karę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
intencjoner
+11 # intencjoner 2019-04-12 08:26
I żeby była wolna od takich, którzy chcą ją oczyszczać z ich zdaniem jej niegodnych. I w ogóle żeby Polska zawsze była dla wszystkich, nie tylko dla środowisk kościelno-prawi cowych, żeby nie było lepszych i gorszych sortów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ol
+11 # Ol 2019-04-12 20:05
I żeby władze państwa przestały nas oklamywac, by skończyly z manipulacją poprzez 500+, wydawaniem na głupoty, np 5 mln na piątkę K EBY POLSKA BYLA Polską!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wasko
-2 # wasko 2019-04-13 09:16
po chodzisz do kościola
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lubacz
+4 # lubacz 2019-04-15 18:50
Zamiast modlitwy niech płacą podatki .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi