Ewelina Czerwonka z Horyńca-Zdroju w półfinale Miss Polski Uk & Irleand!


Pochodząca z Horyńca-Zdroju Ewelina Czerwonka bierze udział w wyborach Miss Polski Uk & Irleand 2019. 25-latka dotarła do półfinału tegorocznej edycji.

Ewelina Czerwonka ma 25 lat. Pochodzi z Horyńca-Zdroju, ale obecnie mieszka w Huddersfield. Ma 160 cm wzrostu. Interesuje się modą, tańcem oraz fitnessem.

Aby Ewelina mogła dotrzeć do finału potrzebuje naszych głosów. Głosy można oddawać raz dziennie. Głosowanie rozpoczęło się 27 marca i potrwa do połowy kwietnia. Do finału dostanie się jedynie 10 kandydatek. Zadecyduje o tym głosowanie.

Głosy należy oddawać pod tym linkiem:
http://misspolski.uk/12-ewelina-czerwonka/

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Organizatorzy od ponad 25 lat czuwają nad wyborem najpiękniejszej Polki.

Miss Polski to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie.

W Wielkiej Brytanii i Irlandii konkurs reaktywowano po 6-cio letniej przerwie i od razu stał się sukcesem zarówno medialnym jak i społecznym wywołującym ogromne poruszenie. Wystartował w 2017 roku jedynie z kategorią Miss Polski UK & Ireland.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: