ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Szczypiornista Artur Siódmiak dołącza do misji projektu #nieIDEALNI [VIDEO]

fot. Facebook Artur Siódmiak
fot. Facebook Artur Siódmiak

fot. Facebook Artur Siódmiak

Projekt #nieIDEALNI rozwija się bardzo dynamicznie! Nowi prelegenci, patronaty, a to wszystko z inicjatywy trójki młodych osób! Do akcji dołączył m.in. piłkarz ręczny, reprezentant Polski Artur Siódmiak.

Projekt #nieIDEALNI uzyskuje wsparcie u uznanych instytucji oraz osób, na co przykładem jest choćby film, nagrany przez Artura Siódmiaka, polskiego piłkarza ręcznego, grającego na pozycji obrotowego, reprezentanta Polski (133 oficjalne mecze międzypaństwowe i 102 zdobyte gole), uczestnika igrzysk olimpijskich (Pekin 2008), wicemistrza świata z 2007 i brązowego medalistę Mistrzostw Świata 2009. Organizatorzy podkreślają, że każde działanie jest podejmowane z myślą o osobach, które pomimo własnych marzeń często muszą zmagać się z brakiem wsparcia i działać na własną rękę. Projekt #nieIDEALNI jest po to, by zmienić tą sytuację i pomóc młodym osobom w osiągnięciu własnych celów!

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.