ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Odprawa roczna w lubaczowskiej komendzie

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

W czwartek świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie odbyła się odprawa roczna z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektora Zbigniewa Sowy. Uczestniczyli w niej także przedstawiciele samorządu i wymiaru sprawiedliwości.

Głównym tematem odprawy było przedstawienie stanu bezpieczeństwa w powiecie lubaczowskim oraz podsumowanie pracy lubaczowskiej komendy za rok 2018.

W odprawie wzięli udział Prokurator Rejonowy w Lubaczowie  Maria Potoczna, przedstawiciele samorządów,  przedstawiciele służb mundurowych: Straży Granicznej, Straży Pożarnej  oraz  kadra kierownicza i funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Na wstępie Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie podinsp. Grzegorz Błaszczyk przywitał przybyłych gości. Następnie przewodniczący Koła Terenowego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów podkom. Marek Kobylarz wręczył zasłużonym związkowcom i osobom współpracującym z Komendą Powiatową Policji w Lubaczowie medale 25-lecia NSZZ Policjantów.

W dalszej części spotkania komendant podinsp. Grzegorz Błaszczyk przedstawił stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu w 2018 roku. Omówił m.in. kwestię przestępczości w powiecie, bezpieczeństwa w ruch drogowym, podejmowanych działań prewencyjnych, a także realizowanych i planowanych inwestycji. Na koniec podziękował obecnym na odprawie gościom za dotychczasową współpracę oraz okazywaną pomoc samorządów w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście wśród nich Prokurator Rejonowy Maria Potoczna i Burmistrz Lubaczowa Krzysztof Szpyt, którzy dziękowali za dotychczasową współpracę, jednocześnie wskazując na odpowiedzialność i znaczenie codziennej służby wszystkich funkcjonariuszy.

Podsumowując odprawę roczną, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Zbigniew Sowa ocenił pozytywnie pracę policjantów lubaczowskiej komendy. Podkreślił, że najważniejszym priorytetem i miernikiem oceny Policji jest zadowolenie obywateli z jakości pracy policjantów.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubacżów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.