ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Dzień Babci i Dziadka w Cieszanowie [ZDJĘCIA]


Pełna sala, olbrzymie zaangażowanie dzieci, rodziców i nauczycieli, a wszystko to z okazji Dnia Babci i Dziadka, który w niedzielę 20 stycznia odbył się  w szkole w Cieszanowie.

Na widowni zasiadło prawie 500 osób, a część artystyczna trwała ponad 1,5 godziny. Był kabaret, piosenki, ale również pokazy tańca. Imprezę z powodu żałoby narodowej przesunięto z soboty na niedziele. Obecny na święcie dziadków burmistrz Zdzisław Zadworny w swoim przemówieniu podkreślał powagę sytuacji i apelował, żeby hejt, który wkrada się w nasze codzienne życie nie wpływał na życie mieszkańców gminy, w szczególności tych najmłodszych - uczniów naszych szkół. Apelował o rozwagę i przypominał, że słowem też można zrobić innym krzywdę, szczególnie te wypowiedziane anonimowo w internecie. W szczególności jednak życzył wszystkim licznie zgromadzonym babciom i dziadkom pociechy z wnuków.

Po części oficjalnej babcie i dziadkowie ruszyli w tan, a zabawa przy zespole Salsa trwała do późnych godzin nocnych.

Dzień babci i dziadka organizowany corocznie w hali sportowej szkoły w Cieszanowie, gromadzi setki osób. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez gminy Cieszanów. - informuje Marcin Piotrowski

dzien-babci001.JPGdzien-babci002.JPGdzien-babci003.JPGdzien-babci004.JPGdzien-babci005.JPGdzien-babci006.JPGdzien-babci007.JPGdzien-babci008.JPGdzien-babci009.JPGdzien-babci010.JPGdzien-babci011.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.