ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W Lubaczowie zapalą Światełko Pamięci Pawła Adamowicza

fot. gazetakolobrzeska.pl
fot. gazetakolobrzeska.pl

fot. gazetakolobrzeska.pl

Sztab WOŚP Lubaczów poruszony wydarzeniami ostatnich dni i tragiczną śmiercią jednego z Wolontariuszy (prezydenta Gdańska), serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, przyjaciół oraz wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na lubaczowski rynek w środę o godzinie 20:00.

W środowy wieczór na Rynku Miejskim w Lubaczowie, powstanie wielkie SERCE, które ułożymy ze zniczy. W trakcie zostanie wygaszone oświetlenie oraz iluminacje świąteczne a śmierć uczcimy minutą ciszy. Będzie to symbol podziękowania oraz pożegnania Pawła Adamowicza przez Miasto Lubaczów "Miasto z sercem". – informują organizatorzy wydarzenia

Spotkajmy się na Rynku Miejskim w Lubaczowie, w środę (16.01 o godz. 19.30). Przynieśmy ze sobą świece. Dużo świec. Ułożymy z nich Najgorętsze Serce Świata. Z Największym Światełkiem do Nieba a o godz. 20:00 uczcijmy śmierć minutą ciszy. Niech każdy zapali choć jeden znicz, dzięki temu będziemy razem jak prawdziwa rodzina WOŚP. Paweł Adamowicz od samego początku Orkiestry był jej wolontariuszem, zostanie nim do końca świata i jeden dzień dłużej.  – zachęca lubaczowski oddzial WOŚP

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

dokładnie
+6 # dokładnie 2019-01-16 08:35
CEKAWE!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Smuty
+8 # Smuty 2019-01-16 08:57
Przyjdziemy całą Rodziną
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
buhahahaha
-30 # buhahahaha 2019-01-16 09:58
Jureczek już nie chce grać do końca świata ,dzieci pozbierały to co trzeba dla Jureczka buhahahah
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bliźni
+18 # bliźni 2019-01-16 10:17
Kiedyś musiał mieć dość obrzucania go błotem przez takie kreatury jak Ty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-12 # n 2019-01-16 11:49
Cytuję bliźni:
Kiedyś musiał mieć dość obrzucania go błotem przez takie kreatury jak Ty.

Język miłości,bliżnie go.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bliźni
+12 # bliźni 2019-01-16 13:20
A jak nazwać to co napisał #buhahahaha?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-11 # n 2019-01-16 14:23
Cytuję bliźni:
A jak nazwać to co napisał #buhahahaha?

Wiem za to jak nazwać to co Ty napisałeś.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wio
+4 # wio 2019-01-16 17:17
Cytuję n:
Cytuję bliźni:
A jak nazwać to co napisał #buhahahaha?

Wiem za to jak nazwać to co Ty napisałeś.


Wiesz to co w TVPiS powiedzą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
0 # n 2019-01-17 09:32
Cytuję wio:
Cytuję n:
Cytuję bliźni:
A jak nazwać to co napisał #buhahahaha?

Wiem za to jak nazwać to co Ty napisałeś.


Wiesz to co w TVPiS powiedzą

Wiesz to co w TVN powiedzą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Capt.
+17 # Capt. 2019-01-16 12:48
Cytuję buhahahaha:
Jureczek już nie chce grać do końca świata ,dzieci pozbierały to co trzeba dla Jureczka buhahahah

Biedny mały człowieczku.... Bardzo mi Ciebie szkoda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Domi
+17 # Domi 2019-01-16 12:35
Niech Lubaczów godnie pożegna tego wspaniałego człowieka o ogromnym sercu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
neo
+13 # neo 2019-01-16 15:24
Co ty możesz wiedzieć na ten temat. Jeżeli nic dobrego nie zrobił skąd miał takie poparcie u mieszkańców. Ludzie twojego pokroju potrafią wszystko negować i krytykować. Jesteś biedny człowieczek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
.
+11 # . 2019-01-16 17:24
Będziemy napewno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
M.
+9 # M. 2019-01-16 19:55
Jaka Ty jesteś, Polsko? Co z Ciebie nam zostało?
Z tej mojej, naszej, wspólnej, tak wiele i tak mało.
Gdzie się uczciwość skryła, gdzie duch Twój, serce, wiara,
Gdzie rozum i dojrzałość, gdzie wina i gdzie kara?
Gdzie są podłości tamy, gdzie chamstwa, hejtu, buty,
Że Ten co czyni dobro, tak łatwo jest opluty.
Gdzie są granice prawa, którego strzegł nasz Orzeł,
Że nić ludzkiego życia przecina się dziś nożem.
Gdzie spokój, szczęście, miłość, o których kiedyś śniłem,
Nie takiej Polski chciałem, nie taką wymarzyłem.
Tadeusz Ross
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lubacz
-1 # Lubacz 2019-01-16 21:15
Śliczne i Takie PRAWDZIWE !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-4 # n 2019-01-17 13:47
Cytuję M.:
Jaka Ty jesteś, Polsko? Co z Ciebie nam zostało?
Z tej mojej, naszej, wspólnej, tak wiele i tak mało.
Gdzie się uczciwość skryła, gdzie duch Twój, serce, wiara,
Gdzie rozum i dojrzałość, gdzie wina i gdzie kara?
Gdzie są podłości tamy, gdzie chamstwa, hejtu, buty,
Że Ten co czyni dobro, tak łatwo jest opluty.
Gdzie są granice prawa, którego strzegł nasz Orzeł,
Że nić ludzkiego życia przecina się dziś nożem.
Gdzie spokój, szczęście, miłość, o których kiedyś śniłem,
Nie takiej Polski chciałem, nie taką wymarzyłem.
Tadeusz Ross

Marny ten wierszyk pana ZUluGuli z PO.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Juror
0 # Juror 2019-01-17 14:24
Z PO, więc trzeba skrytykować. Jakaś taka nowa świecka tradycja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi