ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

20 nowych policjantów rozpoczęło służbę

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów

fot. KWP Rzeszów

"Ja, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję..." - to początek roty ślubowania, którą przed podjęciem służby składa każdy nowo przyjęty funkcjonariusz. We wtorek, gotowość pełnienia służby zadeklarowało 17 policjantów i 3 policjantki. Ślubowanie złożyli w obecności swoich przełożonych i bliskich.

Uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy odbyło się we wtorek w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. W obecności wojewody Ewy Leniart, kierownictwa podkarpackiej Policji oraz swoich najbliższych, dwudziestu nowo przyjętych wzięło na siebie obowiązki i trudy związane z policyjną służbą.

Młodzi policjanci odebrali legitymacje służbowe i odznaki z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Henryka Moskwy. Usłyszeli, że wybrali zawód trudny, odpowiedzialny i wymagający poświęcenia, ale też przynoszący wiele satysfakcji. Komendant Moskwa mówił do nich: "Pamiętajcie, że na Waszych barkach od dziś spoczywa zaszczytny obowiązek obrony najwyższych wartości, jakimi są: życie, zdrowie i bezpieczeństwo obywateli. Wykonujcie swoje obowiązki z poszanowaniem godności i prawa".

Nowo przyjęci funkcjonariusze już wkrótce wyjadą do jednej z policyjnych szkół, by odbyć tam szkolenie podstawowe. Po powrocie zasilą szeregi Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, komend miejskich w Rzeszowie, Przemyślu i Tarnobrzegu oraz komend powiatowych w Dębicy, Stalowej Woli, Lubaczowie i Przeworsku.

303-177760.jpg303-177761.jpg303-177763.jpg303-177764.jpg303-177775.jpg303-177783.jpg

Źródło: KWP Rzeszów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Agent
+8 # Agent 2019-01-09 03:10
A po slubowaniu zaczynaja rypac obywateli i przysiega idzie w zapomienie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
+15 # n 2019-01-09 08:15
Ślubuję nie brać lewych zwolnień lekarskich ....... itd,itp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dd
-7 # dd 2019-01-09 08:45
Ciemniaki zaczynaja komentowac...ma sakra...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lub
-9 # Lub 2019-01-09 08:50
Komentuja Ci co im sie nie udal start do sluzb lubCi po gimnazjum co swa kariere nauczaniazakonc zyli na tym etapie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Antek
+12 # Antek 2019-01-09 08:59
Widać, że piszesz o sobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Heheszek
+3 # Heheszek 2019-01-09 10:08
Połowa z nich była pewnie torturowana w szkole teraz będą się mścić same placki !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gghghgh
-11 # gghghgh 2019-01-09 13:07
"Pamiętajcie, że na Waszych barkach od dziś spoczywa zaszczytny obowiązek obrony najwyższych wartości, jakimi są: życie, zdrowie i bezpieczeństwo obywateli. Wykonujcie swoje obowiązki z poszanowaniem godności i prawa".

Tak tak a prawda tak ze mandaty wa WSZYSTKO! z wypicie piwa, za bycie głośno minute po 22, kary za palenie zioła, wstyd mi za policje, jedno złe słowo o nich i pala, dołek, mandat a sami [wulgaryzm] maja bezprawie, jebać ta policje ten system i cale to chore prawo, które przysługuje tylko na biednych rodakach, żydostwo sie bawi a Polacy służą jak psy! Nawet nie pojmujecie tego ze logo polskiej policji to ŻYDOWSKA GWIAZDA DAWIDA! wiec służy dla celów nowego porządku świata, ludzie zaprzedali dusze za parę srebrników!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Antyteoretyk spisku
+12 # Antyteoretyk spisku 2019-01-09 15:18
Zadziwiające skąd się w ludziach bierze wiara w takie brednie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jogi
-4 # Jogi 2019-01-09 13:07
Mogliby mundury wyprasowsc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Darro
+9 # Darro 2019-01-09 15:51
Oby się szybko nie pochorowali na psią grypę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
arbuzowy
+6 # arbuzowy 2019-01-09 21:12
ostatnio na miescie wiecej radiowozow widac niz piaskarek do odniezania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
P.
-3 # P. 2019-01-09 21:54
Nikt nikomu nie broni spróbować tym bez pleców też się udaje
Każdemu łatwo mówić. Jedź spróbuj zobacz jak wygląda to wygląda czy faktycznie jest tak latwo a potem komentuj :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
+2 # Ja 2019-01-09 22:45
Po co próbować,skoro najprościej jest powielać te same wyssane z palca brednie. Przez Internet to JP na 100%, a gdy przyjdzie co do czego,to JP spada do maks 30% bo się boją.
Moim zdaniem,bardzo dobrze,że mamy nowy narybek. Młodym funkcjonariuszo m życzę przede wszystkim spokojnych służb i bezpiecznych powrotów do domów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
K109
-1 # K109 2019-01-10 06:12
Czy aby jest czego zazdrościć? Ciężka praca,duża odpowiedzialnoś ć,wiecznie źle postrzegani przez społeczeństwo i to wszystko za 3 tyś.zl. Skończyły się czasy,że do policji idą tylko Ci co mają plecy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
odniosę się
+6 # odniosę się 2019-01-10 16:29
Ciężka praca. Taa, w krzakach, za lidlem, za fachowcem, za biedrą itd.
Duża odpowiedzialnoś ć. Taa, trzeba być odpowiedzialnym za kolegę, by za dużo nie wypił, by go odwieźć po zmianie
Źle postrzegani przez społeczeństwo. Taa, na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Na całym cywilizowanym świecie Policja jest od służenia obywatelom, a nasza? Pycha, buta i chamstwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sasiad
+11 # sasiad 2019-01-10 08:02
tato policjant i syn tez
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi