ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wolontariusze Szkolnego Wolontariatu "BARKA" wspierają Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

fot. wielkieoczy.info.pl
fot. wielkieoczy.info.pl

fot. wielkieoczy.info.pl

Wolontariusze z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wielkich Oczach postanowili zorganizować akcję zbiórki na paczki mikołajkowe dla podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Tegorocznej akcji towarzyszył cytat Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

W ciągu tygodnia do szkoły napływały ogromne ilości kosmetyków, środków do pielęgnacji ciała, artykułów spożywczych, zabawek i przede wszystkim słodyczy. W sumie wartość produktów przekroczyła 3 tysiące złotych!. Dodatkowo przekazano 7 worków nakrętek! Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem – nie tylko uczniowie, ale również rodzice nie szczędzili swoich oszczędności na rzecz chorych dzieci i ich rodzeństwa.

Spotkanie z Mikołajem stanie się dla chorych maluszków jeszcze bardziej wyjątkowe, gdy dostaną wymarzone prezenty, upominki i słodycze. Cieszymy się, że mogliśmy przyłączyć się do tak wspaniałej akcji. – mówią organizatorzy akcji

Organizatorzy akcji dziękują w imieniu dzieci i ich rodzin z całego serca za okazaną pomoc.

20181206_hospiciumdscf3842.jpg20181206_hospiciumdscf3844.jpg20181206_hospiciumdscf3847.jpg20181206_hospiciumdscf3848.jpg20181206_hospiciumdscf3849.jpgpolish-flag-1843854_960_720.jpg

Źródło: wielkieoczy.info.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.