ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Zmiany w lubaczowskim MOSiR

fot. lubaczow.pl
fot. lubaczow.pl

fot. lubaczow.pl

W związku z budową obwodnicy informujemy, że biuro Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostało przeniesione z ulicy Sportowej 1 pod adres ul. Juliusza Słowackiego 9 (budynek przy Szkole Podstawowej Nr 2).

Nowa droga poprowadzona zostanie ul. Sportową, przy którym umiejscowione było biuro MOSiR w kierunku rzeki Lubaczówka. Obwodnica Lubaczowa ma być gotowa w drugiej połowie przyszłego roku.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

dd
+3 # dd 2018-11-28 14:19
Co w koncu z tym stadionem bedzie dalej ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lubaczowianin
+3 # Lubaczowianin 2018-11-28 15:57
A czemu ma nie być?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lubicz
+4 # Lubicz 2018-11-28 18:23
Byli tacy radni, którzy mieli taki pomysł ale po wyborach wylecieli z Rady Miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Wojtas
+5 # Wojtas 2018-11-29 11:37
no to Waldek będzie miał bliżej do roboty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
yoop
-1 # yoop 2018-11-29 17:21
Co to ten MOSiR Lubaczów......t o kpina i żart, zastój,beznadzi eja!!!!!!!!! Szkoda na to szambo pieniędzy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Pete
-4 # Pete 2018-11-29 17:23
Cytuję yoop:
Co to ten MOSiR Lubaczów......to kpina i żart, zastój,beznadzieja!!!!!!!!! Szkoda na to szambo pieniędzy!

Spadaj na drzewo. Sam jesteś beznadzieja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
O
-4 # O 2018-11-30 11:39
Cytuję yoop:
Co to ten MOSiR Lubaczów......to kpina i żart, zastój,beznadzieja!!!!!!!!! Szkoda na to szambo pieniędzy!

Po prostu spieprzaj dziadu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Obserwator
-1 # Obserwator 2018-12-01 13:27
SLD trzyma się mocno! Mają nawet dyrektora na stanowisku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować