ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Rolniku! Przyjdź na szkolenie i dowiedz się jak rejestrować zwierzęta w internecie

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa umożliwia posiadaczom oznakowanych zwierząt gospodarskich składanie w formie elektronicznej zgłoszeń o zwierzętach do Systemu IRZ. W tym celu udostępniono aplikację Portal IRZplus, która pozwala posiadaczom na przesyłanie zgłoszeń zdarzeń bezpośrednio do systemu informatycznego, w którym prowadzony jest rejestr zwierząt gospodarskich oznakowanych.

Portal IRZplus umożliwia posiadaczom zwierząt składanie w wersji elektronicznej następujących dokumentów zgłoszeń: bydła do rejestru, owiec albo kóz do rejestru, oznakowania świń urodzonych, przywozu świń, przemieszczenia bydła, owiec albo kóz, zmiany stanu stada świń, padnięcia zabicia uboju w gospodarstwie bydła, owiec albo kóz, uboju bydła w rzeźni, uboju w rzeźni owiec albo kóz, uboju świń w rzeźni, unieszkodliwienia zwłok bydła, owiec albo kóz, unieszkodliwienia zwłok świń. Pozwala też na elektroniczne zgłoszenie dokumentów zapotrzebowań (wniosków) o: przydzielenie puli numerów kolczyków dla bydła, przydzielenie puli numerów kolczyków dla owiec albo kóz, wydanie duplikatu paszportu dla bydła, przydzielenie puli numerów duplikatów kolczyków dla bydła owiec albo kóz, przemieszczenia bydła albo owiec albo kóz poprzez targ lub wystawę, pokaz lub konkurs zwierząt, przemieszczenia bydła albo owiec albo kóz poprzez targ lub wystawę, pokaz lub konkurs zwierząt (administratora), uboju bydła w rzeźni wwiezionego do Polski bezpośrednio do rzeźni w celu uboju, uboju świń w rzeźni wwiezionych do Polski bezpośrednio do rzeźni w celu uboju, uboju owiec albo kóz w rzeźni wwiezionych do Polski bezpośrednio do rzeźni w celu uboju.

Portal IRZplus umożliwia posiadaczom zwierząt wgląd do danych swojej siedziby stada, przegląd danych zwierząt znajdujących się w siedzibie stada, przegląd zgłoszonych zdarzeń i sprawdzanie złożonych przez siebie dyspozycji. Aby uruchomić Aplikację Portal IRZplus- zgłaszanie zdarzeń do Systemu IRZ można skorzystać z linku:  irz.arimr.gov.pl

Pytania dot. działania aplikacji Portal IRZplus można zgłosić korzystając z bezpłatnej infolinii czynnej 7 dni w tygodniu, w godzinach 7:00 - 21:00, tel. 800 38 00 84 oraz w Biurze Powiatowym ARiMR w Strzyżowie w godz. 730 - 1530 (poniedziałek-piątek), tel. 864 15 21 lub wybrać na spotkanie informacyjne:

Terminy szkoleń w poszczególnych miejscowościach

14 listopada (środa) – Horyniec-Zdrój, Świetlica przy stadionie sportowym, godz. 900
15 listopada (czwartek) – Narol, Sala Narad UMiG, godz. 930
16 listopada (piątek) – Stary Dzików, Gminny Ośrodek Kultury, sala na górze, g. 1000
19 listopada (poniedziałek) – Lubaczów, Powiatowy Zespół Doradców Rolnych, ul. Baziaka 15 a, g. 1000
20 listopada (wtorek) – Wielkie Oczy, świetlica przy Urzędzie Gminy, g. 1000
21 listopada (środa) – Oleszyce, świetlica remizy OSP ul. Mickiewicza 10, g. 930
22 listopada (czwartek) – Cieszanów, Centrum Edukacji Ekologicznej, ul. Sobieskiego 8, g. 930

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.