ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Akcja "Znicz 2018" w powiecie lubaczowskim: 1 śmiertelny wypadek i 8 nietrzeźwych kierowców

=
=

=

Wczoraj późnym wieczorem zakończyła się ogólnopolska akcja „Znicz 2018”, która trwała 5 dni. Podczas tegorocznych działań na terenie powiatu lubaczowskiego doszło do 1 wypadku, 4 kolizji i 8 przypadków kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu.

W akcję „Znicz 2018”, trwającą od 31 października do 4 listopada, było zaangażowanych ponad 120 policjantów różnych pionów lubaczowskiej komendy. Czuwali oni przede wszystkim nad płynnością i bezpieczeństwem ruchu w okolicach cmentarzy i na głównych ciągach komunikacyjnych. W takcie działań lubaczowscy policjanci ujawnili 1 kierującego samochodem i 1 motorowerem, którzy będąc w stanie nietrzeźwości prowadzili swoje pojazdy oraz 6 nietrzeźwych rowerzystów.

Ponadto na terenie powiatu lubaczowskiego doszło do 4  kolizji i do 1 wypadku na trasie Chotylub - Cieszanów, w którym 1 osoba zginęła i 1 została poważnie ranna.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.