ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Zgubiła go pasja, miłość do motocykli... Mateusz potrzebuje naszej pomocy!


Ruszyła właśnie zbiórka pieniędzy na rehabilitację 26-letniego Mateusza z Oleszyc, który doznał ciężkich obrażeń po wypadku na motocyklu.

W życiu każdy z nas popełnia błędy, za które późnej ponosimy konsekwencję. Niestety Mateusz poniósł najgorsze konsekwencje – stracił zdrowie. 24 sierpnia w Oleszycach 26-latek miał wypadek motocyklowy, w wyniku którego doznał ciężkiego wielonarządowego urazu, został sparaliżowany od pasa w dół. Nie może chodzić, nie może siedzieć.

O pomoc ludzi dobrej woli poprzez portal siepomaga.pl zwróciła się mama Mateusza:

Zgubiła go pasja, miłość do motocykli... Jedna sekunda, która zmieniła wszystko. Wypadek zniszczył to, czego Mateusz nauczył się do tej pory. Nie posiada umiejętności, które nabywał jako małe dziecko, nie może chodzić, nie potrafi siedzieć. Ciężki uraz wielonarządowy, paraliż od pasa w dół, liczne złamania... Modliłam się, by mój syn żył! To, że wyszedł z tego wypadku, że nadal może walczyć o siebie, o swoją sprawność - to prawdziwy cud. Lekarze zalecają długotrwałą rehabilitację, która może naprawdę pomóc Mateuszowi. Koszt półrocznej terapii to naprawdę wielkie pieniądze, dlatego proszę, pomóż mi i mojemu dziecku!

Mieszkańcy powiatu lubaczowskiego wielokrotnie pokazali, że potrafią pomóc, dlatego też zachęcamy do wspierania Mateusza w tej trudnej dla niego i dla jego rodziny chwili.

Możemy pomóc Mateuszowi przelewając pieniądze poprzez portal siepomaga.pl (kliknij tutaj, aby przejść).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.