ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Przedszkolaki odwiedziły lubaczowską komendę policji

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

Dzisiaj Komendę Powiatową Policji w Lubaczowie odwiedziły maluchy z przedszkola nr 1 w Lubaczowie. Takie spotkanie, to nie tylko wielka atrakcja dla najmłodszych, ale również okazja do przypomnienia podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Dzieci z przedszkola nr 1 w Lubaczowie odwiedziły dzisiaj (28.09) policjantów, w miejscu pełnienia ich służby. W trakcie spotkania funkcjonariusze omówili z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania. Policjanci opowiedzieli dzieciom o pracy poszczególnych wydziałów komendy. Maluchy przyjrzały się również z bliska pracy oficera dyżurnego, a także innych policjantów. Podczas spotkania dzieci zadawały mnóstwo pytań, szczególnie zainteresowane były tym, w jaki sposób zatrzymuje się przestępców. Mali zwiedzający zobaczyli sprzęt, który na co dzień wykorzystują policjanci.

Przebiegające w miłej atmosferze spotkanie zostało zakończone prezentacją policyjnego radiowozu, a także psa policyjnego Rudolfa. Na pamiątkę spotkania policjanci otrzymali prace wykonane przez dzieci odwiedzające lubaczowską komendę.

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

 

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Trwa cisza wyborcza. Od soboty do niedzieli do godz. 21:00 na portalu została wyłączona możliwość dodawania komentarzy pod wszystkimi artykułami.
Zapraszamy czytelników ZLUBACZOWA.PL na specjalny serwis wyborczy. Początek w niedzielę po godzinie 21:00. Gdy tylko poznamy wyniki wyborów od razu podamy je do publicznej wiadomości. Pierwsze informacje odnośnie wyników w naszym powiecie prawdopodobnie pojawią się po godz. 22:00.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.