ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W poniedziałek oficjalna inauguracja budowy obwodnicy Lubaczowa


W najbliższy poniedziałek (17.09) uroczyście oficjalnie zostanie otwarta budowa obwodnicy Lubaczowa. W wydarzeniu udział weźmie m.in. marszałek województwa Władysław Ortyl.

Choć budowa de fecto się zaczęła się na początku sierpnia, o czym informowaliśmy tutaj, to dopiero teraz odbędzie się uroczysta inauguracja budowy tej drogi. W oficjalnym otwarciu udział wezmą udział m.in. samorządowcy z marszałkiem województwa Władysławem Ortylem na czele.

Nowa trasa pozwalająca ominąć Lubaczów będzie liczyć około 3,5 km długości. Droga będzie rozpoczynała się od ronda, które powstanie na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Dąbka.  Następnie trasa będzie biegła m.in. w kierunku ul. Mazury aż do drogi wojewódzkiej nr 866.

Za realizację inwestycji odpowiada firma Strabag. Całość będzie kosztować prawie 28 mln złotych. Obwodnica do użytku powinna zostać oddana w przyszłym roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Obywatel
+13 # Obywatel 2018-09-13 13:31
Mam nadzieję że kleru tam nie będzie bo ich miejsce tylko i wyłącznie w kościele.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Hihi
+9 # Hihi 2018-09-13 14:42
Jak to bez Kleru? Bez,,czarnej grupy przestępczej,, takie wydarzenia nie mają miejsca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Stary
-15 # Stary 2018-09-13 13:51
Ominąć Lubaczów?! Przecież trasa wyznaczona jest przez środek osiedla Mazury!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
H
+15 # H 2018-09-13 18:36
Tak samo jak do tej pory przez ul. Dąbka... I kury ciągle się niosą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
aDWOKAT
+18 # aDWOKAT 2018-09-14 09:04
Cytuję Stary:
Ominąć Lubaczów?! Przecież trasa wyznaczona jest przez środek osiedla Mazury!

TO PO CO CI LUDZIE BUDOWALI DOMY W MIEJSCU GDZIE PLANOWANO PRZEBIEG OBWODNICY LUBACZOWA? KAŻDY Z NICH DOSKONALE O TYM WIEDZIAŁ , ALE NIKT TYM SIĘ NIE PRZEMOWAŁ , A TERAZ PŁCZĄ. TO CO MAJĄ POWIEDZIEC MIESZKAŃCY NP: UL. SPORTOWEJ ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Zenek
+5 # Zenek 2018-09-15 08:58
A od kiedy Oś. Mazury to centrum Lubaczowa? Kupili działki po okazyjnych cenach to teraz mają. Chytry dwa razy traci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ja
+1 # ja 2018-09-17 14:04
Przez śCytuję Stary:
Ominąć Lubaczów?! Przecież trasa wyznaczona jest przez środek osiedla Mazury!

Przez środek?? Może ty zażyj jakiś środek, to ci się polepszy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
abc
-6 # abc 2018-09-13 17:32
Do tej pory to byla samowolka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Aaa
-2 # Aaa 2018-09-13 20:39
Ten Ortyl to teraz wszędzie. Może na otwarcie kolejnej Biedronki przejedzie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
god
+7 # god 2018-09-13 20:55
albo na zamknięcie rozlewni w uzdrowisku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ewa
+8 # ewa 2018-09-14 06:34
Chodzi o to aby pokazac swoich kandydatów na wybory, pewnie będą w tv aktualności i ich te durne miny...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ewer
-1 # ewer 2018-09-14 10:28
Szkoda ,że twojej nie będzie, poznałbym tak zacną zakompleksioną osobę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ja
-1 # ja 2018-09-17 09:49
Cytuję ewer:
Szkoda ,że twojej nie będzie, poznałbym tak zacną zakompleksioną osobę

Twojej durnej gęby nie zobaczymy? Szkoda...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Mnietek
+1 # Mnietek 2018-09-13 21:30
Cytuję H:
Tak samo jak do tej pory przez ul. Dąbka... I kury ciągle się niosą.

A nioso sie, bo obwodnica omija Lubaczów jak piszo a nie wieś - Zaprzekop :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Takaprawda
+6 # Takaprawda 2018-09-14 09:23
Cytuję Mnietek:
Cytuję H:
Tak samo jak do tej pory przez ul. Dąbka... I kury ciągle się niosą.

A nioso sie, bo obwodnica omija Lubaczów jak piszo a nie wieś - Zaprzekop :)

Wieś? A do biedronki to pierwszy jedzie jak ten Ukrainiec z rana po parówki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Gosc
+12 # Gosc 2018-09-13 23:23
Jak bez księdza się nie obejdzie będzie teraz katering dla gości tak jak na otwarciu obwodnicy oleszyc musi być wbicie łopaty ktoś kasę musi wziąść za damski h...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
wojo
+14 # wojo 2018-09-14 09:53
no czyli jednak koło chałupy radnego budują, nie będzie drugiego Biskupina?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Biedronka
+2 # Biedronka 2018-09-14 13:16
Cytuję Takaprawda:
Cytuję Mnietek:
Cytuję H:
Tak samo jak do tej pory przez ul. Dąbka... I kury ciągle się niosą.

A nioso sie, bo obwodnica omija Lubaczów jak piszo a nie wieś - Zaprzekop :)

Wieś? A do biedronki to pierwszy jedzie jak ten Ukrainiec z rana po parówki

To sarkazm, baranie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ama
+5 # Ama 2018-09-15 14:22
Ta trasa w latach 70-tych miała omijać Lubaczów, dzisiaj jest to zwykła droga ale wojewódzka z drugim mostem na rzece. Nie ma co narzekac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
H