ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Bezpłatne badania słuchu w Lubaczowie


W dniach 23.07.2018 r. w Lubaczowie, na parkingu sklepu Biedronka przy ulicy płk. Dąbka 2, oraz 24.07.2018 przy supermarkecie Euro, ul. Kościuszki 50, w godzinach od 08.00 do 16.00  zaparkuje mobilne centrum badań, pozwalający na rzetelne sprawdzenie słuchu pacjentów.

Badania będą wykonywali specjaliści z firmy MAMRED. Badanie słuchu jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji. Wszyscy chętni przejdą przez krótki, kilkuminutowy test. Jeżeli wykaże on jakiekolwiek nieprawidłowości, zostanie wykonane drugie, dokładniejsze badanie audiometryczne. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Dyplomowani protetycy słuchu specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej www.marmed.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.