ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

20 tysięcy na podjęcie działalności – są pieniądze w Urzędzie Pracy!

fot. piviso.com/flickr.com
fot. piviso.com/flickr.com

fot. piviso.com/flickr.com

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłosił iż od 11 do 17 lipca będzie można składać wnioski o dofinansowanie na działalność gospodarczą. W sumie 12 osób otrzyma dotację pieniężną w wysokości 20 tysięcy złotych.

PUP w Lubaczowie po raz kolejny będzie przyjmował wnioski o dofinansowanie dla osób chcących podjąć działalność gospodarczą. Do rozdania jest 240 tysięcy złotych dla 12 przedsiębiorców.

O dofinansowanie w ramach programu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie lubaczowskim" mogą się starać osoby bezrobotne, zarejestrowane w PUP w wieku 18-29 lat kwalifikujące się do kategorii NEET t.j.:
- nie pracują:
- nie kształcą się (nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym),
- nie szkolą się tj. nie uczestniczą w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy, ani nie brali też udziału w tego typu formie aktywizacji, finansowanej ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni poprzedzających dzień rozpoczęcia udziału w Projekcie.

Szczegółowe informacje dotyczące kwalifikowania wniosków o dofinansowanie do konkursu zawarte są w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie lub na stronie internetowej urzędu: www.puplubaczow.pl.

Źródło: PUP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ja
+9 # Ja 2018-07-07 16:09
Czyli powstaną kolejne kebaby, kosmetyczki, zakłady fryzjerskie albo jakieś małe sklepiki które po upływie 2 lat upadną a kasa podatników pójdzie w błoto. A Urząd Pracy będzie cieszył się wynikami które nijak mają się jak do ekonomii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Nie ja
+1 # Nie ja 2018-07-07 16:42
Ludzie patrzą się na tych u "góry" i podbierają nawyki. "Co ukradnę to moje".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ja
+1 # Ja 2018-07-08 11:52
W ogóle urzędy pracy jest to twór nie spełniający swojej roli. Ile ludzi dzięki nim ma pracę ??? Góra 10,15% bo większość szuka na własną rękę. Gdyby bezrobotny mógł świadczenia załatwiać w ZUS urzedy pracy nie byłyby wogole potrzebne i jaka byłaby oszczędność. Niestety ale takie mam zdanie na ten temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Jan Żelezny
+3 # Jan Żelezny 2018-07-08 15:42
100% prawdy.Pozdrawi am.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ajcasz j.
+6 # ajcasz j. 2018-07-07 17:41
ja bym otworzył zakład pogrzebowy... pewny biznes nawet w necie juz podejrzałem dobra nazwe dla firmy
:) Zakład Pogrzebowy Radość z dopisem: "w naszej trumnie wyglądasz jak żywy" :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
mondo
-4 # mondo 2018-07-07 18:18
to otworz idioto tylko watpie zebys potrafilmsam wniosek napisac...sadza c po twoimym nie wiadomo czy masz 8 klas skonczonych...z ajeb.smieszny DOPIS>.......ma sakra blaznie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ajcasz j.
+3 # ajcasz j. 2018-07-07 18:32
mendo uspokój sie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ajcasz j.
+2 # ajcasz j. 2018-07-08 08:10
mondo :) widze że jesteś człowiek z zerowym poczuciem humoru jak brałeś na serio to co napisałem :( wiecej luzu człowieku !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
30latek
+2 # 30latek 2018-07-08 14:33
A co z tymi po trzydziestce ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Pryk
0 # Pryk 2018-07-08 17:27
Do młodzieży świat należy :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować