Czy st. asp. Marek Żołądek zostanie najpopularniejszym dzielnicowym? Trwa głosowanie


25 dzielnicowych, którzy zdobyli największą liczbę głosów w swoim powiecie, przystąpiło do rywalizacji w II etapie plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego Podkarpacia. Powiat lubaczowski w etapie wojewódzkim reprezentuje st. asp. Marek Żołądek. W piątek 15 czerwca od godz. 13 ruszyło głosowanie, które potrwa do 25 czerwca.

Konkurs pod nazwą "Dzielnicowy bliżej nas", został zorganizowany przy współpracy Polska Press Sp. z o.o. - wydawcy Gazety Codziennej Nowiny oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. To czytelnicy dziennika oraz serwisu internetowego nowiny24.pl wyłonią najpopularniejszych dzielnicowych województwa podkarpackiego.
Pierwszy etap zakończył się 12 czerwca. W powiecie lubaczowskim najwięcej głosów otrzymała st. asp.  Marek Żołądek, dzielnicowy z Posterunku Policji w Narolu. Sylwetki dzielnicowych, na których można głosować w II etapie, prezentuje serwis www.nowiny24.pl.

Tutaj poznasz  szczegółowe wyniki głosowania w powiecie lubaczowskim.

Finałowa rozgrywka ruszyła w piątek 15 czerwca o godz. 13, głosowanie zakończy się 25 czerwca o godz. 21. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni podczas Wojewódzkiego Święta Policji, które w tym roku odbędzie się w 18 lipca w Przemyślu.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: