ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Otwarta Strefa Aktywności powstanie w Horyńcu-Zdroju


Przy Punkcie Przedszkolnym w Horyńcu-Zdroju powstanie Otwarta Strefa Aktywności. W ramach inwestycji powstanie m.in. siłownia plenerowa, strefa relaksu oraz sprawnościowy plac zabaw.

Ministerstwo Sportu i Turystyki rozstrzygnęło konkurs na budowę Otwartych Stref Aktywności, w wyniku którego Gmina Horyniec-Zdrój uzyskała wsparcie finansowe na wykonanie tejże inwestycji.  OSA w Horyńcu-Zdroju wybudowana przy Punkcie Przedszkolnym. Będzie ona realizowana w wariancie rozszerzonym zawierającym siłownię plenerową, strefę relaksu, sprawnościowy plac zabaw oraz ogrodzenie terenu.

Otwarte Strefy Aktywności (OSA) będą ogólnodostępnymi plenerowymi miejscami sportu, rekreacji i odpoczynku, w skład których wejdą: urządzenia siłowni zewnętrznej, sprawnościowy plac zabaw dla dzieci, strefa relaksu i gier, zagospodarowanie zieleni. Obiekty te będą sprzyjać integracji społecznej i będą skierowane do różnych grup wiekowych. Mają szansę stać się miejscem pierwszej aktywności fizycznej dla dzieci, rodzin oraz osób starszych.Źródło: horyniec-zdroj.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.