Norbi gwiazdą dni Oleszyc

fot. Facebook NORBI official
fot. Facebook NORBI official

fot. Facebook NORBI official

W dniach 22-24 czerwca swoje święto będą obchodzić mieszkańcy Oleszyc. Z tej okazji w tamtejszej miejscowości odbędzie się dwudniowa impreza, której zwieńczeniem będzie koncert Norbiego.

Tym razem do Oleszyc zawita piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk. Pracował m.in. w Radiu Olsztyn czy w TVP Olsztyn. W 1997 roku debiutancki album Norbiego „Samertajm” zdobył muzyczną nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku oraz był nominowany do tytułu Fonograficzny debiut roku.  Norbi prowadził również teleturnieje „Fabryka gry”, „No to gramy!” i „Salon gier”, emitowane na antenie telewizji TVN i TVN Gra. Jest także jednym z bohaterów książki „Odnaleźć dobro” autorstwa Marzanny Graff-Oszczepalińskiej.

W 2007 roku zespół Wet Fingers wykonał remix przeboju „Kobiety są gorące”, do którego nakręcono teledysk. W 2011 roku Norbi wziął udział w nagraniu utworu „Mazurski cud”, powstałego w ramach akcji „Mazury Cud Natury”. W styczniu 2013 roku Norbi wystąpił gościnnie w utworze „Wiem, że Ciebie chcę” grupy Coolers. Od 6 do 20 marca 2015 Norbi brał udział w trzeciej edycji programu Dancing with the Stars. 13 kwietnia 2018 roku wydał piąty Studyjny album zatytułowany NORBI 5, a promuje go singiel z Moniką Jarosińską "Zatańcz ostatni raz".

 

Największy hit Norbiego to utwór „Kobiety są gorące”.

W ubiegłym roku gwiazdą dni Oleszyc był zespół RH+. Zdjęcia z koncertu możecie pooglądać tutaj (kliknij, aby przejść).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: