ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Działania "Majowy weekend 2018" w powiecie lubaczowskim: 2 wypadki, 8 kolizji i 4 nietrzeźwych kierowców

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Policjanci zakończyli działania „Majowy weekend 2018”. Od piątku 27 kwietnia do niedzieli 6 maja prawie 200 policjantów czuwało nad bezpieczeństwem podróżujących. Podczas działań na drogach naszego powiatu doszło do 2 wypadków i 8 kolizji drogowych. Funkcjonariusze zatrzymali 4 kierowców, którzy byli pod wpływem alkoholu.

W trakcie długiego majowego weekendu, podobnie jak w latach poprzednich, policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących. Głównym celem policyjnych działań „Majowy weekend 2018”, było sprawdzenie, czy kierowcy poruszający się po drogach powiatu lubaczowskiego, jeżdżą zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością.

Podczas działań policjanci z lubaczowskiej komendy interweniowali na miejscu 2 wypadków, w których dwie osoby zostały ranne i na miejscu 8 kolizji drogowych. W ciągu dziesięciu dni działań funkcjonariusze zatrzymali czterech kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pojazdów, pomimo tego, że wcześniej spożywali alkohol.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.