Zabrała saszetkę z pieniędzmi. Odpowie za kradzież

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie przedstawili zarzut kradzieży 51-letniej kobiecie. Mieszkanka gminy Cieszanów przebywając w jednym z marketów zabrała nienależącą do niej saszetkę z dokumentami i pieniędzmi w kwocie kilku tysięcy złotych. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i złożyła wyjaśnienia.

We wtorek popołudniu policjanci zostali powiadomieni o kradzieży, która miała miejsce w jednym z marketów. Jak oświadczył zgłaszający, chcąc dokładnie  przyjrzeć się towarowi, który zamierzał kupić, odłożył obok saszetkę z dokumentami i pieniędzmi. Następnie odszedł na inne stoisko, zapominając saszetki. Gdy po chwili zorientował się, że zostawił swoją własność, wrócił po nią. Niestety saszetki nie było już w miejscu, w którym ją pozostawił. Zgłaszający poinformował policjantów, że w saszetce były jego dokumenty i około 4,5 tys. złotych.

Funkcjonariusze po przejrzeniu sklepowego monitoringu, ustalili, że saszetkę z pieniędzmi zabrała kobieta. Po przeprowadzeniu czynności, policjanci ustalili tożsamość złodziejki. Jak się okazało była to 51-letnia mieszkanka gminy Cieszanów.

Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania kobiety, która przyznała się do kradzieży i oddała funkcjonariuszom skradzioną saszetkę wraz z jej zawartością.
Wczoraj kobieta usłyszała zarzut i przyznała się do winy. Skradziona saszetka wraz z zawartością  została zabezpieczona i wkrótce trafi do rąk właściciela. Kobieta za kradzież odpowie przed sądem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: